Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem egyre hidegebb, keserub...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem egyre hidegebb, keserubb, bunkobb. Hogyan varazsolhatnam vissza azza aki volt?

Figyelt kérdés
Eltunt belole a szenvedely, soha nem mondja, hogy szeret, allitolag a terhessegem miatt nem kepes a szeretkezesre(vannak napok amikor nem zavarja, de van, hogy lelankad elojatek kozben), tegnap kert penzt, hogy ha kell marciuska adjak neki penzt(a kassza kozos, kint volt a penz a szokott helyen, tegnap tettem magamhoz mindet mert elindultam vasarolni, s veletlenul ami maradt nalam maradt, s ahelyett, hogy azt mondja adjak neki penzt(nem erdekel mire) azt mondja ha kell nekem ez az "ajandek" adjak penzt neki...)... Mikor az utcan vagyunk ugy fogja meg a kezem mintha xaros lenne... Nem tudom mi tortenik velunk... Probalok elnezni az ilyen aprosagok felett, de mikor osszegyulik nagyon lerobbanok... Hianyzik az, hogy lassam a szemeben a szeretetet, hogy erezzem hogy orul, hogy vagyok neki... Ugy erzem nagyon is jo vagyok hozza, fott kaja minden nap, lesem minden kivansagat, mindig en kezdemenyezem a szeretkezest(ha rajta allna heti egyszer lenne... vagy kethetente), takaritok, mosok, apolom magam, nem hiztam magam tehenre(3 het mulva szulok), mosolygos vagyok, varom haza a munkabol... de o olyan rideg... soha nem lep meg, nem mondja mar ha munkaban van, hogy hianyzok neki... nem fordul felem ejjel hogy atoleljen... kihult belole a szerelem... Hogyan hoditsam vissza? Mit tegyek azert hogy vagyakozzon ram, hogy szeresse ha boldog vagyok? (biztos nincs szeretoje, mindig pontosan itthon van, eljarni sehova nem jar, s en is ott dolgoztam ahol o, ha flortolne valakivel szerintem eljutna a fulembe, s amugy sem az a tipus aki nozik). S mintha szegyellne hogy szeretem. Nem vagyok se hulye, se buta... De ha pl megosztok vele valamit a fb-on hogy oruljon, hogy meglepjem, o elrejti, hogy ne lassa senki(miota eszrevettem nem kuldok neki semmit, tudom, hogy ugysem nem orul)... Vissza akarom kapni a ferjemet aki valaha annyira szeretett...

2015. febr. 28. 05:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell visszahoditani, hanem meg kell tudni, megkerdezni, hogy miert viselkedik igy, mi a baja.
2015. febr. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Terhesség alatt a férjem is elutasította az együttléteket, nekem is borzasztóan rosszul esett, de mivel azóta eltelt három év és jól vagyunk, ezért már tudom, hogy csak az állapotom miatt volt. A mi házasságunkban is nagyon nehéz időszak volt. Ő meg flörtölt más nőkkel, de engem nem kívánt. ( 4 kilót híztam 9 hónap alatt).

Nem te tehetsz róla! Nem kell durcizni, de ne lesd minden kívánságát. Ez most neki túl sok.

Ha fáradt vagy, semmi baj nem lesz, ha nem főzöl, nem vigyorogsz állandóan.

NE ÜLDÖZD A SZERELMEDDEL, ADJ NEKI TERET!

Majd meglátod, visszatér a kapcsolatotok a rendes kerékvágásba!

2015. febr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Termeszetesen probaltam beszni vele, a szeretkezest a terhessegre fogja, van amit arra, hogy faradt, ha megemlitem neki, hogy nem erzem hogy szeret azt mondja hulyesegeket beszelek... Mikor odaadtam neki a penzt mondtam neki, hogy ne vegyen semmit mert nem lesz mar ugysem meglepetes(mondtam, hogy ha akar nekem adni valamit ne mondja el mert bunkosag) csak annyit mondott hogy "na jooovan".... flegman... Olyan erzeletlen lett, nem ismerek ra. Szoval szerinte minden rendben... szerintem meg ha igy folytatja majd egyszer(nem most, majd vagy 2-3 ev mulva mikor teljesen elhidegulok tole) megfogom majd magam s lelepek, inkabb elek egyedul, mint maganyosan egy hazassagban... ezt is mondtam neki... persze hulyesegeket beszelek...
2015. febr. 28. 06:24
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Az előző hsz-ó vagyok. A saját szavaimat hallom vissza. Én is így éreztem. Ne ess kétségbe! Helyre fognak állni a dolgok! Most amúgy is érzékenyebb vagy, nyugi. Ne pörögj rajta. Koncentrálj másra. Szülés után szépen helyre állnak majd a dolgok!
2015. febr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a batoritast... en is gondolkodtam rajta, hogy biztos en is tulzok... hormonok, szeretkezeshiany, panik a baba erkezese miatt... De olyan jol esne most egy kis kenyeztetes, szerelem...
2015. febr. 28. 06:56
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Mivel én még nem voltam ilyen helyzetben (nem voltam még várandós), teljesen máshogy érint amit írtál.... Majdhogynem felháborít. MI AZ HOGY A TERHESSÉG MIATT NEM NYÚL HOZZÁD?! Felfogni nem tudom. Undorodik a hasadtól? vagy nem akarja a gyerek fejét a harmadik lábával megpöccinteni? Mi a baja? Ő ejtett teherbe, ő választott Téged anno, a terhességnek SEMMI kihatása nem szabadna hogy legyen a szexre... oké, a komplikációkat meg az óvatosságot kivéve, mert ezek kellenek... VAGY én vagyok naiv, és készüljek, ha életem szerelmének gyermekét akarom kihordani, akkor életem szerelme hozzám se fog nyúlni, mert bennem növekszik valaki?! Na ne....


22/L

2015. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
(nem a komplikáció kell, hanem az az miatti óvatosság, nagy felháborodásomban már fogalmazni se tudok bocsi :D) előző voltam
2015. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ahogy megerzi hogy megmoccan a baba, a ferfiassaga csodot mond... probaltam ujra lazba hozni mindenfele modszerrel, egyszeruen sehogy sem sikerul... De van amikor semmi baja ha megmoccan a baba... mintha ott sem lenne... Ezert bosszant... sokszor azt gondolom, hogy eszebe jut valami, vagy nem ugy csinalok valamit ahogy szeretne, vagy mittudomen, s a baba csak kifogas... neha mukodik a szeretkezes... maskor nem... ha a baba lenne a baja, akkor nem kene mindig lelankadjon, minden alkalommal? Sokszor remegek a szexhiany miatt(hormonok a hibasak, nem vagyok szexorult...) s ugy erzem unalmas vagyok neki hogy barmikor megkaphat...
2015. febr. 28. 07:27
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk ugyan ez volt. Egy helyen dogoztunk, de a terhességem miatt én táppénzre kerültem. Jöttek a bunkózások, tojt a fejemre. Ha megkérdeztem mi a baj, mindig arra fogta, hogy ideges a pénz miatt. Aztán a 8. hónapban kiderült, hogy a főnökasszonyom rámozdult és összejöttek. Már az összeköltözést tervezték, stb... Mikor megszültem és a gyereket meglátta, akkor jött rá, mekkora hülye volt és nem akar elmenni azzal a qrvával. Én többször is mondtam, hogy menjen, hagyjon engem békén, elég volt. De nem ment el és már újra olyan, mint régen volt. Hozzám bújik, mondja, hogy szeret, meglepiket hoz nekem, szóval látszik, hogy tényleg szeret. Sokan azt mondják, megijedt a felelősségtől és azért ment bele a dogokba. Éreztem én már terhesség alatt, hogy gáz van, de nem volt hajlandó beszélni róla és most sem beszél, lezárta magában, nem lehet feszegetni, mert ideges lesz. Szerintem azért, mert szégyenli magát, hogy ezt tette. Ülj le a férjeddel és próbálj nyugodtan beszélni vele. Hogy mondja el őszintén, bármi is van. Megérted és tudomásul veszed azt is, ha megcsal, vagy nem szeret, de beszéljen, mert nem vagy hülye, érzed, hogy baj van. Hátha sikerül.
2015. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

mintha szegyellne hogy szeretem.


Ez ismerős....manapság mintha ez egyre gyakoribb lenne:(

Vegyél vissza a szeretetből, néha legyél vele rossz, nálam bevált!

Szomorú ha erre van szükség, de nálam se vecsülte meg senki a jószívűséget, kedvességet, úgyhogy néha beléjük rúgok, és akkor észhez térnek:)

Magamra sem adok már úgy nem tornázok, minek? :/

2015. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!