Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem egyre hidegebb, keserub...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem egyre hidegebb, keserubb, bunkobb. Hogyan varazsolhatnam vissza azza aki volt?

Figyelt kérdés
Eltunt belole a szenvedely, soha nem mondja, hogy szeret, allitolag a terhessegem miatt nem kepes a szeretkezesre(vannak napok amikor nem zavarja, de van, hogy lelankad elojatek kozben), tegnap kert penzt, hogy ha kell marciuska adjak neki penzt(a kassza kozos, kint volt a penz a szokott helyen, tegnap tettem magamhoz mindet mert elindultam vasarolni, s veletlenul ami maradt nalam maradt, s ahelyett, hogy azt mondja adjak neki penzt(nem erdekel mire) azt mondja ha kell nekem ez az "ajandek" adjak penzt neki...)... Mikor az utcan vagyunk ugy fogja meg a kezem mintha xaros lenne... Nem tudom mi tortenik velunk... Probalok elnezni az ilyen aprosagok felett, de mikor osszegyulik nagyon lerobbanok... Hianyzik az, hogy lassam a szemeben a szeretetet, hogy erezzem hogy orul, hogy vagyok neki... Ugy erzem nagyon is jo vagyok hozza, fott kaja minden nap, lesem minden kivansagat, mindig en kezdemenyezem a szeretkezest(ha rajta allna heti egyszer lenne... vagy kethetente), takaritok, mosok, apolom magam, nem hiztam magam tehenre(3 het mulva szulok), mosolygos vagyok, varom haza a munkabol... de o olyan rideg... soha nem lep meg, nem mondja mar ha munkaban van, hogy hianyzok neki... nem fordul felem ejjel hogy atoleljen... kihult belole a szerelem... Hogyan hoditsam vissza? Mit tegyek azert hogy vagyakozzon ram, hogy szeresse ha boldog vagyok? (biztos nincs szeretoje, mindig pontosan itthon van, eljarni sehova nem jar, s en is ott dolgoztam ahol o, ha flortolne valakivel szerintem eljutna a fulembe, s amugy sem az a tipus aki nozik). S mintha szegyellne hogy szeretem. Nem vagyok se hulye, se buta... De ha pl megosztok vele valamit a fb-on hogy oruljon, hogy meglepjem, o elrejti, hogy ne lassa senki(miota eszrevettem nem kuldok neki semmit, tudom, hogy ugysem nem orul)... Vissza akarom kapni a ferjemet aki valaha annyira szeretett...

2015. febr. 28. 05:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akarta ezt a gyereket? Mert nagyon úgy néz ki, mintha haragudna rád, mintha direkt bántani akarna.
2015. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Huu, 9-es, sajnalom... Gratulalok, hogu te tul tudtad tenni magad ezen... nem hinnem, hogy nekem ez sikerulne... A ferjem ferfiakkal es gepekkel dolgozik, keves a no... Valahogy nem tudom elkepzelni a ferjemrol, hogy felrelepjen... Poenbol megkerdeztem tole, s akkor lattam rajta a csalodast, hogy ilyet merek feltetelezni rola... Ismerem eleg jol... tenyleg ezt kizarom.

S tenyleg eleg divatba jott mostanaban szegyellni azt ha szeretve vagyunk... Bar en nem szegyellnem, de az ismeretsegi koromben is veszem eszre, hogy a ferfiak mintha nem orulnenek annak ha kivan mutatva a szeretet... Rossz is probaltam lenni, probaltam a forditott pszichologiat, de nala nem hasznal... ha rossz vagyok vele begubozik magaba, zenet hallgat, elbujik a kis lelki odujaba, de nem jon "nyalizni", hogy na bekuljunk ki... Mindig en megyek s jelzem, hogy elmult a haragom/szomorusagom... Olyan mint egy erzeketlen fadarab...

2015. febr. 28. 09:08
 13/18 A kérdező kommentje:
A gyereket o akarta... mikor ha nem most alapon... 30at tolti iden, lakasunk megvan, be van rendezve, jo mlunkahely mindkettonknek... Fogamzasgatlot szedtem, s amint abbahagytam allapotos maradtam. En ha akkor nem maradok allapotos folytattam volna a fogamzasgatlo szedeset... Nem azert mert nem szerettem volna gyereket tole... csak szerettem volna meg elni vele... hogy legyen idonk kicsit egymasra... penz minden haznal hianyos, mi sem uszunk benne... de rezsit, lakashitelt, szamlakat kifizetjuk, marad eleg etelre is... csak megsem eleg arra, hogy mindent akkor vegyunk meg amikor akarunk...
2015. febr. 28. 09:14
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem benned van a hiba és nem "hormonális játék", ami történik (a hormonegyensúly változását amúgy sem szabad ennyire abszolutizálni. Nem akkora az, összességében, hogy irányítson egy felnőtt, racionalitással is bíró embert). Nem, bizony! A férjed most döbbenhetett rá, hogy mi a felelősség - és megrémült tőle, mint a gyerek. Egyre gyakoribb jelenség, sajnos. Ne magadat okold tehát: ő az infantilis, a helyzet magaslatán ő nincs.

Majd eldől, hogy viselkedik a kicsi születése után: tudatosodik-e benne, hogy apa lett, meg tud-e felelni a feladatnak, vagy - kereket old. Nem ijeszteni akarlak, kedves Kérdező, csak kérni: készülj fel mindenféle fordulatra. Jóra is, rosszra is. Légy egészséges és kitartó: örülj az apróságnak. Minden jót.

2015. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kettokor hazajott a munkabol, evett, nyomkodta a telefonjat egy orat, s lefekudt aludni... azota alszik... kb fel 4 ota... en meg kuksolok... qva maganyos vagyok ebben a hazassagban... inkabb egyedul lennek, mint maganyos egy hazassagban... Uuugy el fogok valni, le fogok lepni egy szep napon, hogy csak a hult helyem talaja...
2015. febr. 28. 17:51
 16/18 anonim ***** válasza:
A terhesség alatti szexre írnám, h ezért nem kellene ennyire kiakadni. az én férjem is megmondta, h neki egyszerűen nem izgató, hogy olyan nagy a hasam. én sem híztam sokat, csak egy dinnye volt a hasam helyén. Nem vagyunk egyformák, biztos van még olyan férfi,aki ezzel az állapottal nem tud mit kezdeni. szóval amikortól nagy hasam lett, onnantól nem volt szex. aztán persze helyre állt minden. az én férjem pl egyáltalán meg sem simogatta a a hasam, neki szinte ijesztő volt, h mocorog ott vmi. de persze amint megszülettek a gyerkőcök (3 gyerekünk van) , imádta őket.
2015. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nemrég szültem, az én férjemet is feszélyezte a terhességem, de nálunk az volt a különbség, hogy engem is. Valahogy nem tartom erotikusnak a nagy pocakot, az igazi visszatartó erő mégis az a tudat volt (mindkettőnk részéről), hogy egy kisbaba van a hasamban. Ugyanakkor ettől még a kettőnk közötti gyengédség nem szűnt meg! Az, amit leírtál, egyáltalán nem normális egy párkapcsolatban. Lehet a szexualitást hanyagolni egy darabig, egy várandósság alatt ez még nem lenne szabad, hogy kikezdje a kapcsolatot, de ha más egyéb módon sem fejezi ki a pár egymás iránti szeretetét, ott súlyos gondok vannak!

Amit leírtál, abból számomra is az derül ki, hogy a férjednek terhes a "nyomulásod", és ez igaziból lehet, hogy érthető is. Már nem tudom, melyik pszichológus írta le valamelyik tanulmányában, de tök igaz: az erős ingertől távolodunk, a gyengéhez közeledünk. (Ha jól emlékszem, a hasonlat alapja a fény volt.)

Ez nem azt jelenti, hogy most hirtelen el kell kezdeni bunkónak lenni, de nem árt hagyni, hogy vágyjon kicsit rád. És ha állandóan rátukmálod magad, az egy idő után viszolygást válthat ki. (Gondolj a kedvenc ételedre: ha éhes vagy, imádod, ha napok óta tömik beléd, elhányod magad.)

Azért sem ártana minél előbb stratégiát váltani, mert a szülés utáni néhány nap még nehezebb érzelmileg, mint a várandósság. Ha a férjedet nem sikerül magad felé fordítani ebben a három hétben, az "új életed" nagyon keservesen fog kezdődni.

Sok sikert, és könnyű szülést!

2015. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

No, megprobalok egy kicsit valtoztatni a viselkedesemen, nem fogom megfolytani a szeretetemmel, talan az majd segiteni fog...

2015. márc. 1. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!