Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet még menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még menteni ezt a házasságot?

Figyelt kérdés
A férjem unokatestvére átküldte tegnap nekem azt az e-mailt,amit 1 hete neki írt a férjem.Az áll benne,hogy végre az édesanyja felnyitotta a szemét,hogy nem törődöm vele eleget,és megpályázott egy állást Budapesten /200km-re tőlünk/,és ez lesz a megoldás,hogy vége legyen.Az unokatestvére diszkréciót kért,ne áruljam el,hogy elküldte a levelet.A férjem nem válaszol,bármit kérdezek.Szeret-e még?Mit akar stb.?Hónapok óta gondok vannak,de nem tudjuk megbeszélni.Nem válaszol,vagy elküld a fenébe,hagyjam a hülyeségeimmel.Alig van velünk,munka után mindig a szüleinél vagy barátokkal,vagy ki tudja.Régóta nem eszik velünk /bevonul tálcával a szobába,bezárkózik/.A gyerekünkkel is ritkán játszik,idegesíti.Szex néha van.
2015. márc. 1. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Jol megkeverte az unokatestver a sz@rt. Nagyszeru ember lehet.

Amugy nem vetted eszre, hogy nincs mar hazassagod, nem vetted eszre, hogy a ferjed elhidegult? Ezt az email nelkul is tudhattad volna mar.

Nem ezt mar nem lehet megmenteni, erdemes lenne e egyaltalan?

2015. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De észrevettem.Próbáltam ezerszer megbeszélni.Miért nem lehet egyenesen a szemembe mondani,hogy válni akar?Miért ilyen gyávák a férfiak?Nekem is könnyebb lenne,tudnám,kimondaná ez van,és kész.
2015. márc. 1. 11:54
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért az anyósod is megér egy misét. A családja ellen hangolja a fiát. Mert te nem törődtél a férjeddel.. A férjed törődött veled vagy a gyerekkel, vagy a háztartással, segített bármiben?!? Ha meg tudsz állni anyagilag egyedül a lábadon, hidd el, jobb is lesz a férjed nélkül.. Eddig sem vett részt s család életében, ezen a távolság nem változtat. Nem lesz neked nehezebb ettől..
2015. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad van.Meg tudok állni a saját lábamon,dolgozom.
2015. márc. 1. 12:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a priviben érkező üzeneteket,tanácsokat is.
2015. márc. 1. 12:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, te is jól kifogtad. Lehet, hogy van valakije?

Itt nem az a legnagyobb probléma, hogy a férjed válni akar, csak nem meri kimondani, mert gyáva, sokkal nagyobb gond az aljasság, amit a hátad mögött a kedves anyucijával művelnek. Érdemes lenne szerinte ezt menteni? Láthatólag nem érdekled sem te, sem a gyereketek. Minek az ilyen férfiaknak (férfi?????) család?!

2015. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem menj elébe a dolgoknak!


Elsőként mondd meg a férjednek, hogy elég volt. Sem apaként, sem férjként nem állja meg a helyét, nem törődik a családdal, és úgy látod, jobb lenne nektek nélküle. Nem kéne egymást kerülgetni, mint most. Költözzön.


Vagy felnyitja a szemét, és elkezd kapkodni, vagy megnyugszik, hogy nem neki kell kimondania. Neked meg talán megnyugtatóbb, ha te mondod ki, és nem neked kell végighallgatnod, ahogy ő dob ki téged.


A másik, hogy kedves anyóshoz ugorj fel egy röpke baráti látogatásra, és köszönd meg neki, hogy hosszú, kemény munkával sikerült a férjed a családja ellen hangolnia. Ha ellenkezik, mutasd meg neki a levelet. (Az ilyen anyóstól mindig megkérdezném, hogy biztos, mindent meg tud-e adni a fiának, amit a felesége szerinte nem? Mert akkor adhatna pár tippet az orális szexhez.)


Örülj, hogy szabadulsz.


Ez a házasság menthetetlen. Az a kérdés, hogy most vetsz neki véget, vagy kínlódtok még egy darabig. Megérdemled a boldogságot. Ezt így soha nem fogod megkapni.

2015. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Anyósommal egyszer már próbáltam beszélni.A szemembe mézesmázos,ő szeret engem stb.

Sajnos be kell látnom,igazatok van,nekem kell lépnem.

2015. márc. 1. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki menni akar,el kell engedni.
2015. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az lesz.Tegnap este megkérdeztem újra,végre válaszolt.Idézem: "Kényszerképzeteim vannak,ha azt hiszem,hogy nem szeret.Nem tudja,hogy úgy akar -e elmenni,ha sikerül ez az állás,hogy egyedül vagy velünk."

Akkor menjen,elég volt.

2015. márc. 2. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!