Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet még menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még menteni ezt a házasságot?

Figyelt kérdés
A férjem unokatestvére átküldte tegnap nekem azt az e-mailt,amit 1 hete neki írt a férjem.Az áll benne,hogy végre az édesanyja felnyitotta a szemét,hogy nem törődöm vele eleget,és megpályázott egy állást Budapesten /200km-re tőlünk/,és ez lesz a megoldás,hogy vége legyen.Az unokatestvére diszkréciót kért,ne áruljam el,hogy elküldte a levelet.A férjem nem válaszol,bármit kérdezek.Szeret-e még?Mit akar stb.?Hónapok óta gondok vannak,de nem tudjuk megbeszélni.Nem válaszol,vagy elküld a fenébe,hagyjam a hülyeségeimmel.Alig van velünk,munka után mindig a szüleinél vagy barátokkal,vagy ki tudja.Régóta nem eszik velünk /bevonul tálcával a szobába,bezárkózik/.A gyerekünkkel is ritkán játszik,idegesíti.Szex néha van.
2015. márc. 1. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát, biztos le leszek pontozva,de nem érdekel.

Meg lehet,de kérdés,érdemes e ,akarod e igazán,szereted e még...


A másik oldal, a férjed.lehet, hogy ő most úgy érzi jobb lenne külön.Lehet hogy ez is egy megoldás.A távollét a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja, mint tudjuk....

Csak benne van a pakliban az is, hogy ott helyben talál magának valakit, vagy már van is neki...:(


Hány éve vagytok együtt, mert az se mindegy,és hány évesek vagytok?


ha fiatalok, nem sok együtt töltött év után, gyerek nélkül, mérlegelnék...


Én egy reménytelen házasságban maradtam benne,mentettem meg.

Pedig volt minden, másnál 1 ok is válóok lett volna...

Volt italozás, megcsalás,a férjem részéről...És volt idő, mikor még a jelenléte is irritált, minden idegesített benne, és azt kívántam, bárcsak kimenne külföldre...


Aztán történ egy dolog, különélés, újrakezdés...22 év házasság után...

Én úgy veszem, ez a második(megújult) házasságom...ami már 5. éve tart.Az "elsőt"úgy veszem, hogy lezártam 22 év után...

2015. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó,hogy Neked sikerült megmenteni.Úgy érzem,mintha egyedül lennék ebben,egyedül harcolnék a kapcsolatunkért.7 éve vagyunk házasok,előtte másfél év.1 gyermekünk van,39 évesek vagyunk.
2015. márc. 2. 20:53
 13/13 anonim válasza:
Tudom, hogy tavalyi a poszt, de érdekel, hogy mi történt veletek végül?
2016. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!