Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes megnősülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megnősülni?

Figyelt kérdés

Sok öregtől hallom, hogy élete legnagyobb hibája volt. Szerintetek?

Még fiatal vagyok, nem vagyok nős.


2015. márc. 3. 15:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Persze, mert az öregek nagy része 18 évesen megházasodott, nem is ismerték egymást, azt se tudták, kihez mennek hozzá, kit vesznek el. Jóhogy hibának tartják, mikor nem úgy alakult, ahogy azt elképzelték... Persze biztos vannak kivételek.
2015. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem. De férjhez menni se. De ez az én véleményem. Annyira sok félék vagyunk, milliónyi különböző elvárással, elképzeléssel. Szóval fölösleges ezen vitatkozni. Ez is egy olyan téma, ahol úgyse fogja egyik fél se meggyőzni a másikat.

Azt meg hogy hogyan kellett volna, azt úgyis csak akkor tudjuk meg, ha már túl vagyunk rajta.

2015. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Akkor érdemes megnősülnöd, ha találkozol Vele, akinél ez a kérdés fel sem merül. Egyébként nem. A sok öreg mit mond, az nem számít, mert ők az ő életükről szólnak, melyek minden bizonnyal nem azonosak a te életeddel. Remélem segítettem.
2015. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én nemrég összeköltöztem a barátnőmmel. De csak összeköltöztünk, meg pár tízezer forintból végeztem néhány kisebb felújítást.

De mióta ez megtörtént úgy megbokrosodott mint egy veszett ló, teljesen elhagyta magát, nem hajlandó együtt működni.

Ez 1 éve történt, 2 éve ismertem meg, akkor 1 teljes évig én voltam számára az isten, kezelhető volt, tökéletes.

2015. márc. 3. 15:29
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igen. De csak akkor, amikor már magaddal is tisztában vagy és tudod, hogy milyen párt szeretnél magad mellé.
2015. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Gondold át, hogy vele akarod-e leélni az életed. Ha nem, akkor csak azért, mert két éve együtt vagytok, ne vedd el.
2015. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha már így állsz hozzá, akkor inkább nem! :D
2015. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

4... :(( van ilyen, hogy megváltozik, nagyon... követelődző lesz, telhetetlen.. Csehovnak vannak ilyen nőalakjai, szende, félénk, majd a házasság és gyerek után nagy fordulat. Három nővérben Natasa (NATALJA)- elkezdte kitúrni a három nőért, fúrni, rendezkedni, uralkodni.

Volt a színművészetiseknek egy kitűnő előadása tavaly, amin ez nagyon kijött.

2015. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

"1 teljes évig én voltam számára az isten, kezelhető volt, tökéletes."


Nyilván rájött, hogy van saját egyénisége és nem kizárólag csak érted él és lélegzik.

2015. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem érdemes. De valószínűleg ő nem az a lány, akivel össze kellene házasodnod. Ha találkozol a megfelelővel, nem lesz kérdés, hogy akarod... Őt... ameddig lehet... életed végéig...
2015. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!