Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségemnek megbocsátottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek megbocsátottam anno egy megcsalást, de tagadja, hogy lettek volna érzelmei, holott hónapokon át tartott és ez nem hagy nyugodni. Nem tudom, higgyek-e neki?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve történt, félig rájöttem, aztán mindent bevallott, egy időre külön is költöztünk mert nem tudtam elfogadni. Nagyon sok erő kellett, hogy ne váljak el, de van egy közös gyermekünk és emiatt sem akartam mindent borítani, még adtam egy esélyt.Megbeszéltük, de nagyon sok idő kell még, hogy visszanyerje a bizalmamat és pszichológushoz is járok. A problémám az, hogy még mindig azt érzem, nem tudok benne megbízni. Ez főleg azért van, mert hazudott arról, hogy hányszori alkalom volt, nekem azt mondta 3, erre később kiderült, hogy 7 hónapon át találkozgattak. Nem tudom kiverni a fejemből azt, hogy ennyi idő alatt bele is szerethetett a másikba, akárhogy is hangoztatja, hogy semmi érzelmi dolog nem volt. Egy nála 10 évvel fiatalabb hapsival ment félre és emiatt azt mondja, semmi nem kötötte hozzá és ne gondoljam azt, hogy szerelmes lett. Mégis miután megbocsátottam neki, még hetekig titkolózott és furán viselkedett. Mai napig ezt érzem, hogy nincs fejben itt teljesen. Nem tudom ezt teljesen elhinni neki.

Kérdésem az lenne, hogy Önök szerint egy hónapokig tartó viszony jelent-e valamit érzelmileg a feleknek, adott esetben a feleségemnek? Nagyon fontos lenne tudnom, mert úgy érzem emiatt nem tudok továbblépni. A testi félrelépést megbocsátottam, de a lelkit egyszerűen nem tudom és ez meggátol abban, hogy folytassam ezt a kapcsolatot úgy, hogy elfelejtem ami történt. Arra hivatkozik, hogy a fiú fiatal, de mégis úgy viselkedik, mint aki visszamenne és ezért nem tudok benne megbízni. Azt hozzá kell tennem, hogy kiderült az is, hogy nem csak szobára jártak hanem rendszeresen ide-oda elmentek és időt töltöttek együtt.


2015. jan. 28. 00:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés az, hogy az mennyivel jobb ha valaki "érzelemmentesen" félrekefél? Mert szerintem semmivel. Amúgy hacsak nem egy gép, akkor voltak érzelmei, különben nem csinálta volna.
2015. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

"7 hónapon át találkozgattak"


Ember, több, mint fél éven keresztül össze-vissza, orrba-szájba, elölről-hátulról, alul-felül kefélték a feleségedet, és te most azon agyalsz, mit érzett a kedves?

Hú én megiszom egy pálinkát aztán megyek aludni. Jó éjt mindenkinek.

2015. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
akkor miafrancért nem válsz el? minek vagy egy olyan nővel, akiben nem bízol, hazudozik, és félrekúr. A gyerek akkor is a gyereked marad, ha elválsz. (ha te vagy az apja)
2015. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
1%
Én 24 éves nő vagyok, és volt már szeretőm, 6 hónapon keresztül. Neki felesége van, nekem senkim nem volt és most sincs. Annyi idő alatt (6 hónap) bennem már kialakult a testi vonzalmon kívül több is. Megkedveltem. És újra megtenném vele, ha nem lenne annyira nagyon messze tőlem.
2015. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

Én is voltam/vagyok hasonlóban. Csak nálunk én vagyok a tízen évvel fiatalabb pasi. A leírásod alapján, akár én is lehettem volna a pasija. De nem, mert mi még "együtt" vagyunk.

Szóval, ő is férjnél van, és én is nős vagyok. Az érzelmek kialakultak, hiszen anélkül nincs merevedés/síkosítás. Úgy vagyunk, mintha csak "járnánk". Séta, mozi, és sok pár órára bérelt szoba. Igen az történik a szobában. Igaz elmondása szerint velem sem tesz olyat, amire a férjének nem-et mond.

DE! És most jön a lényeg! Én azért csalom a feleségem, mert ritka, és lapos vele a szex. A barátnőm, meg azért csalja a férjét, mert otthon nincs szex.

Szerintem nem akar elválni, és téged szeret. Csak nem rendezted el eleget/eléggé. Pont ezért választott fiatalabbat, mert abban bízott, hogy az majd alaposan megadja neki. Engem is azért választott.

Vedd tudomásul, hogy így jártál, csald meg te is, és utána jobban fogod érezni magad. Nekem elhiheted. :-)


Jöhetnek az álszent, erkölcsőszök lepontozni, és utána töröltetni a hozzászólást. Ennyit a szólásszabadságról...

2015. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%

Hány évesek vagytok?

Nézd, az, hogy fiatal volt a fiú, még nem zárja ki, hogy ne kötődhetett volna hozzá érzelmileg a feleséged. De tudni kell a részleteket, mit mondott, miért ment félre? Milyne volt előtte a házasságotok? Korábban is tett hűtlenségre utaló lépéseket?

Én eléggé terelésnek érzem a nejed részéről ezt a fiatal-nem zúghattam bele témát, mert ilyen nincs. Ha 7 hónapig tartott, valami összeköthette őket és nem feltétlenül csak a szex. Valamit Tőle megkapott, amit Tőled nem, legyen az kedvesség, odafigyelés vagy csak egy izgalom, amit a fiú fiatalsága hozhatott számára.

2015. jan. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha bosszúból megcsalja, attól nem lesz jobb. Ha nincs bizalom, nincs értelme a kapcsolat folytatásának. Csak akkor, ha a kérdező tudja, hogyan tudná a feleség visszaszerezni az ő bizalmát, és ha a feleségnek ezt elmodja, és ha a feleség hajlandó is megtenni azt a... Mit is? Van egyáltalán bármi amivel visszaszerezheti a bizalmadat?



Kérdező: Mivel már eljutottatok idáig, válnod kéne, mert ebből már nem lesz semmi. A feleséged átver, neked meg nincs önbecsülésed. Ha szeretnéd, hogy ezt látva nőjön föl a gyerek (mert bárhogy is titkolóztok, látni fogja), akkor maradjatok együtt.


Miért próbálta máshonnan megkapni a szeretetet és a szexet? Lehet, hogy elhanyagoltad? A következő kapcsolatodban esetleg elejét veheted a dolognak több odafigyeléssel.

2015. jan. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%

Ha így együtt maradtok, és továbbra sem kapja meg a neki szükséges törődést, akkor lesz másik fiatal fiú.

Egy nő nem kezd viszonyba trófeaszerzés céljából. Neki valami nagyon hiányzott a kapcsolatotokból, és ezt vagy nem kommunikálta feléd, vagy nem hallottad meg. A gyerek miatt szerintem ő sem akart elhagyni téged, meg nyilván szeret is. De biztosan szereti/szerette a másik fiút is. Az nem számít mennyi idős. Tőle talán több figyelmet kapott. Viszont mivel egyikőtök sem a válást választotta, vagy szeretitek egymást, vagy gyávák vagytok válni, vagy a gyerek miatt.

2015. jan. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

Kizárt, hogy ne lettek volna érzelmek a kapcsolatban.7 hónap alatt mindenképp kialakul. Másképp nem találkoztak volna rendszeresen, nem mentek volna el együtt ide-oda. Tehát ez nem csak szex volt.

Tapasztalatból tudom... én egy pasival vagyok több mint egy éve,akinek van felesége és bizony, igencsak van benne érzelem. Anélkül nem működne, meg minek is kellene...emberek vagyunk, érzésekkel, érzelmekkel. Nem a szex miatt vagyunk együtt.

2015. jan. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Én hamarabb beleszeretnék egy 10 évvel fiatalabb fiúba,mint egy velem egyidősbe,vagy idősebbe.Azt inkább nem részletezném,hogy miért kezd egy nő ennyivel fiatalabb férfivel,van neked elég bajod.
2015. jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!