Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Természetes, hogy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy féltékeny vagyok, vagy ez csak egy hülyeség, amit el kellene felejteni?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a feleségemnek egy darabig szerelmi kapcsolata volt a legjobb barátnőjével, akivel azóta is napi szinten tartja a kapcsolatot elvileg már csak barátilag. Ez jóval előttem történt. Azt mondják, hogy csak azt hitték, hogy szerelmesek, de rájöttek, hogy amolyan "lelki társak", de nem vonzódnak a saját nemükhöz. Mondjuk ahhoz képest fél évig voltak együtt és csak az összeköltözésnél jöttek elő náluk a problémák. Persze nincs hozzá közöm, hogy kivel volt előttem, de nagyon zavar, hogy ennyit találkozik az exével, és mindegy, hogy nem férfi.
2015. márc. 5. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A szakitas nem azt jelenti, hogy gyuloletben meg kell szakitani minden kacsolatot. Ferjem elso baratnojevel pl. nagyon joban vagyok.
2015. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Engem az zavarna, hogy nem ferfi.
2015. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Én megcsinálnám mindkettőt.
2015. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Engem ebben a történetben inkább az zavarna, hogy miért a házasság kellős közepén kell kiderülnie annak, hogy a feleséged és a legjobb barátnője között hónapokig tartó intim kapcsolat volt. Ez azért olyasmi, amit megemlít az ember a párjának...
2015. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is zavar, minden zavar a történetben. Az főleg, hogy hazudik. Ha nem vonzódna a nőkhöz, akkor nem tartott volna fél évig az a kapcsolat.
2015. márc. 5. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem az exem az egyik legjobb barátom, én már a kapcsolatunk elején közöltem az összes utána következő párommal, hogy ő az exem, de egyben a barátom is, ezzel együtt fogadjon el. Volt akinek sikerült és volt akinek nem. Ma már nem tudnám magam elképzelni az exemmel, aki a barátom, sőt, a gondolatától is kavarog a gyomrom... változnak az emberek.


Az fura, hogy miért nem tisztázta ezt veled a feleséged korábban, mondjuk még házasság előtt. Bár... lehet, hogy szégyellte?

2015. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!