Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az természetes, ha mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes, ha mással látom az exemet, féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

3,5 évig voltunk együtt, én szakítottam vele, mert a vége felé már nem működött rendesen a kapcsolatunk különböző okok miatt. 2 hónapja nem vagyunk együtt. Valamelyik nap láttam egy másik nővel flörtölni, és féltékeny vagyok rá vagy nem tudom. Amikor szétmentünk, legbelül még mindig szerettem és talán még most is szeretem, még ha nem is szerelemből. Ez baj? Mármint ugye nemcsak velem van ilyen?


22/L



2014. júl. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2014. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ha egy hasonlatot akarnék mondani...Van pl egy régi, gyerekkori kedvenc játékod. Igaz, hogy már felnőttél, és nem játszol vele, de rohadtul ne nyúljon hozzá más se...
2014. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez azt jelenti hogy még érzel iránta valamit
2014. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat jelent/jelentett nekem, mert ő volt az első szerelmem, és vele is volt az első komoly kapcsolat..
2014. júl. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!