Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, bennetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, bennetek már megfordult valaha ilyesmi?

Figyelt kérdés

Én megbízom a férjemben és tudom,hogy nagyon szeret engem és minden rendben van köztünk. Viszont néha elfog a kétely,hogy mi van ha talál nálam egy jobb nőt.

Az a baj,hogy kicsit féltékeny típus vagyok és Ő is az.

Ez valószínűleg abból adódhat,hogy picit önbizalomhiányban szenvedek,de szerencsére ez az évek alatt már javult valamennyit.

Most is pl. mesélte,hogy a munkahelyén beszélgetett egyik női munkatársával és a lány is tervezi,hogy elmegy erről a munkahelyről és hogy kapott egy ajánlatot,de mégsem vállalja el és ezért Ő a férjemre gondolt és be is ajánlotta az ottani hr-esnél.

Aminek persze én nagyon örülök,mert már amúgy is tervezte,hogy vált munkahelyet meg minden.

Csak néha ott motoszkálnak a dolgok,hogy ugye csak ennyi-e? Meg pár hete ezzel párhuzamosan a barátai is elkezdték piszkálni bent a munkahelyén,hogy amikor én hívom,akkor a háttérben poénkodnak,hogy a férjem "csajozik" és remélem nem azért megy a poénkodás,mert Ők is látják,hogy a lánnyal beszélget vagy van valami.

Csak azért furcsa,mert előtte ezzel soha nem poénkodtak. Tudom,hogy hülye vagyok és néha paranoiás,csak néha tartok tőle,hogy mi van,ha a munkahelyén talál egy másik nőt,akit jobbnak,okosabbnak,szebbnek talál majd nálam?


2015. márc. 5. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne hívogasd a munkahelyén.

Az a baj, hogy beszélget egy kolléganőjével. Te még sosem álltál szóba egyetlen férfival sem?

Akkor az én párom mit szóljon, egyedüli nő vagyok a munkahelyemen, akkor egész nap senkivel sem szabadna szóba állnom?

2015. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Higgany ***** válasza:
100%
Az én menyasszonyom is ilyen csak ő szóvá is teszi. Imádom őt de ezzel folyamatosan rombolja a kapcsolatunkat!
2015. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem gondolkodom ilyenen. Igazából nem is érdekel, mert tudom, hogy ő milyen és hogyan vélekedik a félrelépésről. Persze, azért ez sem lehet semmire sem garancia, de mitől lenne nekem jobb (a napom), ha egész nap azon "görcsölnék", hogy vajon megcsal-e vagy sem?


Van jó pár női munkatársa (70%-a a m.helynek nő). Elég jó pasi és mióta nős és gyerekei vannak, egyszerűen "ragadnak" rá a csajok.

Volt olyan m.társa, akire már a többi szólt rá, hogy álljon le. Előfordult az is, hogy bementem a férjemhez a m.helyére (lányunkkal vittünk ebédet) és a nő ma szemem láttára próbált rámászni a férjemre, ő meg lökte el. Az sem zavartatta a nőt, hogy rajtuk kívül még 3-an voltak az irodában. Akkor szépen, kulturáltan megkértem, hogy felejtse el a férjem és nézzen más préda után.

Egy hét múlva kirúgták, mert a férjem közvetlen felettesére is rámászott ő pedig sexuális zaklatást nagyon komolyan veszi és intézkedett.

2015. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Biztos ismer nálad jobb, okosabb, szebb nőt is. Mégis téged választott. Ezt ne felejtsd! A saját önbizalomhiányodat pedig ne rajta vezesd le. Mert pont a féltékenykedéseddel üldözöd majd más karjába.


Amúgy meg minek hívod a munkahelyén?

2015. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Jaj mennyi gonoszkodást fogsz itt kapni.

Én is ilyen vagyok amúgy, én átérzem a helyzeted. A pároddal beszéltél erről? Mondd el neki őszintén. Fontos hogy ne hisztizz neki minden nap, de igenis beszéljétek meg hogy ez nyomja a lelked.

2015. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy miért ne hívná a munkahelyén? Szüleim egész nap telefonoznak meg emaileznek egymásnak többször. Nyilván ha nem lenne alkalmas akkor a pasi nem venné fel, meg ha épp akkora munka lenne akkor a munkatársai se érnének rá hülyéskedni.
2015. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös sosem hisztizek neki emiatt meg nem is hozom fel a témát,igazából úgy teszek,mintha semmi sem történne. Szóval semmit sem sejt ezzel kapcsolatban.
2015. márc. 5. 13:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél úgy, mintha semmi nem történne. Mert akkor csak azt fogja érzékelni, hogy valami bajod van, de nem fogja tudni, hogy mi. Megjátszani nincs értelme magad. Beszéljetek őszintén egymással, mondd el, hogy mit érzel
2015. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

hát nem tudom, nekem ha a cipőm lukad mi akkor elmegyek a cipészhez s megstoppoltatom. az az önbizalmam lukad ki akkor elmegyek a pszichológushoz és megstoppoltatom.


de manapság sokan máskép gondolkoznak. aki pszichologushoz megy az őrült, aki cipőt javittat az is őrült, s az a normális aki kidobja a cipőjét ha kilukad és ujatvesz s az a normális aki ha lukas az önbizalma akkor kidobja a párját ha mással szóba áll, majd abból is ujat vesz.


mivé lett ez a világ...

2015. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Megfordult, gyakran. Nagyon jó pasi és olyan női voltak már, akiket meg se tudok közelíteni.

Régebben állandóan ezen stresszeltem magam. Most már kezdek fatalista lenni. Ha meg akar csalni, el akar hagyni, akkor akkor is megteszi, ha rágom magam a dolgon, és akkor is, ha nem. Akkor már inkább igyekszem nem foglalkozni a kérdéssel. Persze nem mondom, hogy maradéktalanul sikerül, de valamennyit javult a helyzet.

Az is lehet, hogy már megcsalt, volt egy gyanús szituáció, soha nem tudtam meg a teljes igazságot. Eleinte nyomasztott, most már nem érdekel. Azóta eltelt sok idő, ő pedig bizonyított. Tulajdonképpen mindegy is, hogy mi történt.

2015. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!