Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, bennetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, bennetek már megfordult valaha ilyesmi?

Figyelt kérdés

Én megbízom a férjemben és tudom,hogy nagyon szeret engem és minden rendben van köztünk. Viszont néha elfog a kétely,hogy mi van ha talál nálam egy jobb nőt.

Az a baj,hogy kicsit féltékeny típus vagyok és Ő is az.

Ez valószínűleg abból adódhat,hogy picit önbizalomhiányban szenvedek,de szerencsére ez az évek alatt már javult valamennyit.

Most is pl. mesélte,hogy a munkahelyén beszélgetett egyik női munkatársával és a lány is tervezi,hogy elmegy erről a munkahelyről és hogy kapott egy ajánlatot,de mégsem vállalja el és ezért Ő a férjemre gondolt és be is ajánlotta az ottani hr-esnél.

Aminek persze én nagyon örülök,mert már amúgy is tervezte,hogy vált munkahelyet meg minden.

Csak néha ott motoszkálnak a dolgok,hogy ugye csak ennyi-e? Meg pár hete ezzel párhuzamosan a barátai is elkezdték piszkálni bent a munkahelyén,hogy amikor én hívom,akkor a háttérben poénkodnak,hogy a férjem "csajozik" és remélem nem azért megy a poénkodás,mert Ők is látják,hogy a lánnyal beszélget vagy van valami.

Csak azért furcsa,mert előtte ezzel soha nem poénkodtak. Tudom,hogy hülye vagyok és néha paranoiás,csak néha tartok tőle,hogy mi van,ha a munkahelyén talál egy másik nőt,akit jobbnak,okosabbnak,szebbnek talál majd nálam?


2015. márc. 5. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Túl sok időd van gondolkodni:) Ne generálj problémát ott ahol nincs. Ha nem bízol meg a férjedben minek vagy vele? Mert a féltékenység ennyit jelent: bizalmatlanságot. Szegény nem tehet róla, hogy te önbizalom hiányos vagy, mégis ő szívja meg.


Na és akkor mi van, ha van más szép nő is a világon? Téged választott. Ennek csak van valami oka. pl szeret. Ha folyton ezen agyalsz, ahelyett, hogy élveznéd a boldogságodat, csak magaddal szúrsz ki.


Ha meg akar csalni, úgyis meg fog, ha nem akar akkor meg nem. A másik nő fejre is állhat, akkor sem csal meg vele, ha hűséges típus. Élvezd az együttlétet ameddig tart és kész.

2015. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A válasz meg lemaradt. Nem, nem fordult meg a fejemben.
2015. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek az előttem szólóval, azt leszámítva, hogy ha a férjem komolyan(!) gyanúba keveredne, akkor azért azt nem hagynám szó nélkül. De amíg csak az a helyzet, hogy szóbaáll a kolléganőivel, addig nem túráztatom magam ezen. Ha meg akar csalni, akkor is megcsal, ha én ezen szorongok, akkor is, ha nem. Viszont ha ez tölti ki minden napomat, akkor a szorongástól előbb-utóbb megkeseredem, és sokkal nagyobb az esély, hogy valaki mást vonzóbbnak talál, mint a szorongó, megkeseredett, féltékenykedő, önbizalomhiányos feleségét.
2015. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Upsz, a kettővel előttem szólóra gondoltam, de Mr. Kinggel is egyetértek! :)
2015. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Feleségek, bennetek már megfordult valaha ilyesmi?


[link]

2015. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás nagyon gáz! Már bocs. Az én férjem 2 nővel és 3 férfival dolgozik együtt váltott műszakban, szép lenne, ha én is kiidegelném magam akkor amikor mondjuk ő az egyetlen férfi a műszakban, a másik kettő meg nő!

Én pedig 26 férfival dolgozom együtt, rajtam kívül csak egy nő van!!! A férjem mégsem féltékeny, megbízik bennem!


Ez az egész csak bizalom kérdése! Jó, hogy meg nem tiltod neki, hogy más nőkkel - főleg a kolléganőjével - szóba álljon!

2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!