Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyam kozolte, hogy nem jon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam kozolte, hogy nem jon el az eskuvore, ha nem olyan stilusu lesz, mint akarja?

Figyelt kérdés
Videki vagyok, nalunk mindig ezek a porkolt-hurka-kolbasz-beb...szunk eskuvok voltak a megszokottak, ciganyzenekarral, 3 napig tart es mindenki talajreszeg. Nem mondom, amugy hangulatos, de nem erre vagyom, ha az enyemrol van szo. Anyam akivel amugy nem vagyok kulonosebben jo viszonyban, mert 16 evesen kidobott otthonrol, kozolte, hogy ilyen lesz es otthon lesz vagy o nem jon. Probaltam rabeszlni, de nem. Csinaljak blole gondot? Pesten terveztuk(mivel itt lakunk, szallast az osszes vendegnek tuduk biztositani, aki otthon rol jon:10 db). Iagazabol egy evben 5-6x talakozom anyaval, akkor egesz jol elvagyunk, de hargszom ra h kirakott anno. (Nem okkal, ez a nevelesi elve, batyamat is szelnek eresztette ennyi idosen) Valahogy nem erzem ugy, hogy volna beleszolasa. Szerintetek? Ket tanus kizart, nem lesz kis eskuvo par hazsartos rokon miatt.
2015. márc. 5. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nincs beleszólása. Kirakott 16 évesen? Ez még csak nem is törvényes, nem hogy normális.. Nem tartozol neki semmivel. A te esküvőd legyen olyan, amilyennek a pároddal szeretnétek. Az, hogy meghívod anyádat, kedves tőled. Ha ő nem fogadja el a meghívást, az ő baja, te pedig tudod, mit gondolj róla. Még csak nem is szidhat téged, mert az ő nevelése eredménye vagy. Ne könyörögj neki. Nem neked tesz szívességet, ha részt vesz az esküvődön. A te életed nélküle is sínen van. Sok boldogságot!
2015. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

16 évesen kirakott? Szép, én szóba nem állnék vele, nem hogy még elhívjam az esküvőmre. Igazán irigyellek, hogy ilyen jószívű ember vagy.


A kérdésre a válasz pedig bent van a második mondatomban. Ez a te esküvőd. Ha azt akarod, hogy néger gyerekek dobálják rajta a rózsaszín vattacukrot és japán népzene szóljon rajta, akkor az lesz. Ha nem tetszik neki, ne jöjjön, ez a te és a párod nagy napja, nem az anyukádé... illetve normális esetben neki is nagy napja lenne, mert örülnie kéne mint majom a farkának, hogy házasodik a lánya, nem ezen nyafogni, hogy lesz-e cigány zenekar vagy sem.

2015. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdés? Akkor ne jöjjön.
2015. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi beleszólása, ne hagyd magad érzelmileg zsarolni. Utólag nagyon megbánnád.
2015. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
na én kéttanúsra szavazok - a pár házsártos rokon miatt is (nekünk is az volt, jó az ám ! :D ez a ti ünnepetek, senki ne kakáljon bele)
2015. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de anyád nem normális. Milyen szülő az, aki 16 évesen kidobja a gyerekét? Nem is értem, hogy hogy vagy képes beszélni vele. Meg se hívtam volna az esküvőre. Amúgy meg ne csinálj belőle problémát, nehogy már te igazodj hozzá... ez a Te esküvőd, nem az övé. Ha nem jön el, akkor így járt, kimarad a jóból.
2015. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor otthon marad.
2015. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én nem törődnék vele, hogy mi az elvárása. Ha egy hangyányit is számítasz is neki, akkor el fog menni. Ha mégsem, akkor egy gonddal kevesebb volna a további életedben.

(Bár én azt sem értem, hogy miért tartjátok a kapcsolatot, ha anno kirakott. Ez történt velem is, igaz, 3 évvel később.)

2015. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben közölném anyukával, hogy akkor nem lesz ott az esküvőmön. Kezdjük ott, hogy ilyen háttérrel én meg sem hívtam volna. És az ilyenek szülnek gyereket....


Ne hagyd már hogy zsaroljon.

2015. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem lesz 2 tanus!! :D soha semmikepp :D vegulis csak azert torpantam meg mert jofej akartam lenni az otthoniakkal, de vegulis kozben kitisztult a fejem. Ha nem tetszik neki, hogy modern lesz, igy jart. Koszonom :)
2015. márc. 5. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!