Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak röviden írom le a lényeget, hogy senkit semmilyen gondolat menet ne befolyásoljon.

Van egy család, anya apa és egy gyerek. NEm jönnek ki jól, elmúlt rég az érzelem, apának más szerelme van, el akar válni és a másik nővel élni, családot alapítani vele, de fél meglépni a válást, nehogy sérüljön a gyermek lelke. Ezt az ő gondolata: az lenne jó, ha a nő, azaz a felesége találna valami pasit magának, és úgy mennének szét, mert akkor nem érezné magát hibásnak, hogy ő okozza a gyerek számára a lelki sérülést, hanem így az anyja miatt lenne, és őt nem vádolhatnák majd ezzel, hogy miatta sérül a gyermek, hogy ő a hibás minden következményért.


Kinek mi a véleménye az apának eme gondolatáról, miszerint "az lenne a jó, ha..." ?? Illetve az érzelmeiről, akár a másik nő irányába?


Köszönöm a véleményeket.


2015. márc. 6. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen nem apának (de férjnek se) való. Aki ennyire nem mer/tud/akar felelősséget vállalni, ez ne vegyen a nyakába ekkora terhet. (új nővel se!)
2015. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Apuka önző és gyáva. Nem azért, mert nem akar a feleségével maradni, hanem azért, mert képtelen vállalni a felelősséget a tetteiért
2015. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva ember, aki másra akarja hárítani a felelősséget.
2015. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Apuka nagyon gyáva,nem meri megmondani,hogy lépni akar, úgy akar kijönni a történetből,hogy Ő az áldozat és a felesége a hibás,mert miatta mentek szét.
2015. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jonne le, hogy nem komplett az apuka . mar jo, hogy nem osszehozza vkivel a feleseget...Gaz.
2015. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, elsősorban azért nem akar válni a pasi, hogy a gyerek lelke ne sérüljön. Ezen akár meg is hatódhatnék. (Nem irónia.)

DE. Ha az anyjának lenne új párja, és emiatt sérülne a gyerek, akkor tök oké? Vagyis valójában le se sz*rja a gyerek lelkét, csak magát akarja mosni???

AZ A PASI EGY GÖRÉNY. Láttam kiírtad a kérdést már más formában is, gondolom te vagy a pasi szerelme. Tök jóindulattal írom: amit eljátszik a pasi a feleségével, a családjával, UGYANAZT várhatod majd te is tőle, ha netán belőled is kiszeret. Volt már ilyenre példa a világtörténelemben.

2015. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyáva, lusta.

A feleségének nem szól, hogy más van már neki, a szeretőt meg hitegeti. Kéne a fenének egy ilyen pasi...

2015. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedves 6-os: A pasi nem azért nem akar válni, hogy ne sérüljön a gyerek lelke, hanem azért hogy ne miatta sérüljön! Már írták itt előttem, de szerintem is egy görény a pasi!!
2015. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyáva a pasi.

Ha ki akar lépni, tegye, de ne akarja szánt szándékkal a nőre hárítani a felelősséget. Ennél férfiatlanabb, és gyávább dolgot nem is tehetne.

2015. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi nem számít neki. Ha már az új nőbe szerelmes, érte igazán megtehetné, de ahhoz férfinak kéne lenni, nem egy sunyi szarnak.
2015. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!