Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mentek ma vagy holnap valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentek ma vagy holnap valami közös programra házastársatokkal? Esetleg nőnapon?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem tartjuk ezeket a mű ünnepeket.
2015. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha jó idő lesz elmegyünk valamelyik nap szerintem sétálni. Egyébként itthon szeretnénk maradni és lazítani. A február nálunk elég durva, mivel összesen 6 születésnap van ilyenkor a kettőnk családjában és mindenki külön tartja. Gyakorlatilag január óta nem voltunk itthon még úgy, hogy szombat és vasárnap is, már nagyon hiányzik...egyszerűen csak leülni, egymással foglalkozni, nem ajándékokat venni és egész nap ünnepelni :)
2015. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a nőnapon van a hangsúly, hanem a hétvégén. Bármi közös program? Mozi, színház?
2015. márc. 6. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Hétvégén suliba járok, úgyhogy este pihenünk és ennyi
2015. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja! Első vagyok, így már értem.

Általában megyünk, sokat járunk koncertre, operába, moziba együtt, vagy ha fáradtak vagyunk és épp nincs jegyünk/bérletünk akkor otthon filmezünk. Pont ezt a hétvégét nem együtt töltjük, mindketten hazautazunk szülőkhöz.

2015. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megyünk mert jó idő lesz!
2015. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Holnap megyünk sütizni,egy nagyon-nagyon jó cukrászdába,amit nem rég fedeztünk fel,nőnapom nem tudom,az biztos,hogy a heti nagy bevásárlást intézzük :D
2015. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel ő munkanélküli volt és csak egy hónapja kezdett el dolgozni, nagyon le vagyunk égve, ilyen csúnya hóvégénk még sosem volt. Ráadásul ő szombaton is dolgozik, nekem meg most kellene szakdogát írnom, de még neki se álltam :D Szóval ha minden jól megy, akkor erről fog szólni a hétvége. Jövő héttől viszont már máshogy lesz, akkor minden héten szeretnénk legalább egy sörre vagy sütire elmenni valamerre.
2015. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ma a férjem sokaig dolgozott, én a barátnőm kislányaira vigyáztam, moziztunk..stb, hazajöttünk 4-esben játszottunk,, nem régen vitték el őket.

Holnap délelőtt szeribtem lazítás lesz, plusz mosás.. Stb délután étterembe megyünk.

Nem a nőnap miatt, csak űgy.

A nőnapről mi meg szoktunk emlekezni, nem mű ünnep, amióta az eszemet tudom kb 3 éves koromról még a szomszédok is jöttek megköszönteni..persze nem kell hogy másnak így legyen, de nem tudom miért fáj másoknak, ha valaki tartja.


Aztán pihizés helyett lehet elmegyünk kirándulni ha szép lesz az idő

2015. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!