Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyi időt vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt vagytok a házastársatokkal? Munka után mentek haza minden nap vagy bandáztok? Hétvégén együtt vagytok vagy külön programok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furcsa, amiket itt olvasok, hogy élnek párok. Pl., hogy mindenki járja a maga útját, és amikor mindketten akarják, együtt vannak. Egy kérdésnél valamelyik nap kifejezetten azt olvastam egy válaszban, hogy a kérdező kizsigereli a párját, mert együtt akart lenni vele egy estét...
2014. júl. 17. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a normális, ha vannak haverok, meg együttlét is.
2014. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de nem mindegy az arány! Illetve, hogy megbeszélitek az egyes haverozások előtt, hogy nem megy haza az egyik fél, vagy egyszerűen csak elfelejt hazamenni.
2014. júl. 17. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Hazasok nem vagyunk,de egyutt elunk a parommal evek ota. A szabadidonk nagyobb reszet egyutt toltjuk, de heti 2-3 alkalommal o is, es en is szervezunk kulon programot is. O megy a barataival bowlingozni, meccset nezni, focizni es hasonlok, en meg a szepsegszalonba , masszasra, shoppingolni vagy kavezni-mozizni a lanyokkal. Nem vagyok feltekeny, es o sem. Szerintem ennyi szabadsag kell, mert igy meg jobb lesz az egyutt toltott ido is. Azt, hogy mikor jon haza munka utan, nem kerem szamon, nem vagyok hazisarkany, sem az anyja. Nem kerem, hogy szamoljon el. Es tudod mi az erdekes? Hogy ennek ellenere jon, es mindig elmondja, mi tortent vele.:)

24/L Budapest

2014. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap dolgozunk mindketten. Reggelente együtt megyünk egy darabig. Én fél6-ra érek haza, a férjem fél10-re. Mikor hazajön vacsizunk, beszélgetünk, filmet nézünk... Aztán ágy.


Hétvégén tudunk minőségibb időt együtt tölteni. Olyankor együtt bevásárolunk, közben megy a dumaparti:) Aztán itthon vagy pihenünk, játszunk (társas, kártya), vagy filmezünk. Havonta 1x meglátogatjuk az anyukáját, meg a kishúgát is. És ha van kedvünk találkozunk a haverjaival pár havonta. Ezt is csak hétvégén tudjuk megoldani. (Náluk szokás vinni a párjukat is).


Nekem csak 2 barátom van, egy fiú és egy lány. Külön külön szoktam velük ritkán találkozni (kb fél évente 1x )


Illetve néha a férjem elmegy focizni a munkatársaival. Ez 1 szombat délután.


Kettesben az évfordulóinkat szoktuk ünnepelni. Júniusban (kapcsolat) és decemberben (házassági), illetve voltunk vidámparkban is amikor még megvolt....télen pedig korizni járunk. Illetve augusztusban megyünk a velencei tóhoz is kettesben.


Nagyjából ennyi.

2014. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán járunk el, a férjem elég sokat dolgozik és nekem is ott van öt óra, mire hazaérek, ezen kívül állatokat is tartunk, tehát hétköznap eleve fáradtak vagyunk a bandázáshoz, idő sincs nagyon rá. Ha hétvégén elmegyünk valahova, azt is inkább együtt. A baráti körünk olyan, hogy általában mindenki hozza a párját, ha szórakozunk, de ezek a szórakozások általában inkább házibuli jellegűek, vagy kerti partik, nem amolyan szórakozóhelyre beülős, sörözős bulik.

Nekünk inkább közös programjaink vannak.

2014. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meló után alig várom haza érjek, megpihenjek....általában hétvégén találkozunk barátokkal...
2014. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten dolgozunk, szerencsére ugyanolyan időbeosztásban, 8-tól fél5-ig. Munka után elmegyünk sportolni, különböző helyekre (kinek mi van közelebb a munkahelyéhez), ez általában heti 3-4 alkalmat jelent. Időnként találkozunk barátokkal hétköznap este is, vagy pl. moziba megyünk, de olyan is van, hogy csak otthon vagyunk és pihenünk, beszélgetünk, tévézünk.

Hétvégén közösen végezzük el a háztartási feladatokat: bevásárlás, főzés, takarítás, mosás, stb. Utána pedig változó, hogy mit csinálunk: alvás otthon, filmnézés, mozi, családtagokkal való találkozás, közös meccsnézés barátokkal, színház, sport, séta, fagyizás, stb. De természetesen olyan is előfordul, hogy egy-egy este külön programunk van, vagy csak az egyikünknek. Mi nagyon igényeljük az együtt töltött minőségi időt, mert hétköznapokon este 7-8 körül érünk haza szinte minden nap.

2014. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi igazából együtt szoktuk tölteni a szabadidőnket. De nem azért, mert "kötelező", hanem mert így akarjuk. Nem vagyunk egy nagy menősek egyikünk sem. Viszont én küldözgetem a férjem, mert néha jó lenne neki egy kis kimenő. Nemrég mondta, hogy elkezdene járni konditerembe, remélem tényleg elkezd és akkor mondjuk munka után heti 2x nem jön rögtön haza, hanem kicsit kikapcsolódik. Néha kell azért a külön kikapcsolódás is, ne csak monoton munka után hazamenjünk. :)
2014. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A kizsigereli dologhoz: ez az volt, ahol a nő bedurcizott, és nem beszélt a férjével, mert az merészelt 1,5 órát késni (munka miatt) arról a vacsoráról, amiről nem is tudott, hogy van, mert a feleség meglepetésnek szánta a saját előléptetésének megünneplését-amiről szintén nem tudott a férj? És ezért nem beszélt vele a nő később, cserébe viszont - miközben dolgozott a férj- sms-ekkel bombázta, hogy menjen már haza.... ? Igazából nem releváns, de ha erről a konkrét esetről van szó, azért picit idegesítő az asszonyka, olvasd csak el a hozzászólásait.


A kérdésre válaszolva: mikor milyen kedvünk van. Általában közös programot csinálunk, de nem vágjuk fel az ereinket hosszában egy tompa kiskanállal, ha a másik szervez a haverokkal valami programot, vagy elmegy edzeni, motorozni stb. Mindenkinek kell az egyedül töltött idő, szükségünk van rá, pont. De amikor együtt vagyunk, akkor csak egymással foglalkozunk, megszűnik a külvilág, a másikra figyelünk. Amikor meg baráti társasággal mozdulunk ki, akkor együtt szórakozunk. Nem vagyunk csípőnél összenőve, de ettől még nagyon szeretjük egymást.

Hetente általában 2-4 alkalommal van néhány órás külön program (edzés általában), ahova nem együtt megyünk.


Vannak párok, akik minden létező időt együtt szeretnének tölteni, mert nekik, számukra az a kielégítő. Ők se jobbak, vagy rosszabbak, egyszerűen ez az igényük.

Addig, amíg mind a két félnek megfelel, addig senkinek semmi beleszólása nincsen.

2014. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!