Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Osszebujva alszotok a hazastar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszebujva alszotok a hazastarsatokkal? Hany eve vagytok hazasok?

Figyelt kérdés
:)

2015. febr. 13. 15:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Három éve vagyunk együtt (nem vagyunk házasok), de én képtelen vagyok összebújva aludni. Imádom a párom, de nekem kell a tér a nyugodt alváshoz. Szívem szerint külön aludnék, mert úgy tudok a legjobban.
2015. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Soha egy barátnőmmel sem aludtam összebújva. Ez szerintem nem idő függvénye. Borzasztó kényelmetlen. Igazából én nem értem, hogy mások hogyan tudnak úgy aludni.

Én csak lefekvéskor megölelem, megvárom, hogy elaludjon. Aztán reggel amikor kelünk megint kicsit megölelem. De nem tudok abban a pózban aludni, egyáltalán.

2015. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem alszunk osszebujva. Reggel ebredes utan van olyan 20 perc bujas felkeles elott.


2,5 eve vagyunk hazasok 5,5 eve egyutt

2015. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Lefekvés után egy darabig összebújunk, de utána elhelyezkedünk kényelmesen és úgy alszunk. 8 éve vagyunk együtt és lassan 5 éve vagyunk házasok.
2015. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

igen, de nem mindig úgy kelük fel



1,5 éve vagyunk házasok, 5 éve élünk együtt

2015. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%

Már külön szobában is,nemhogy összebújva.

Férjem hamar elalszik, muzsika tv-t néz, amitől engem kitör a frász.

Több mint 30 éve vagyunk házasok.

2015. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én sokat forgolódom elalvás előtt.
2015. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mi még eddig minden éjszakát összebújva töltöttünk. Mióta pici babánk van néha csak erre marad idő, szeretjük. 9 éve együtt, 2 éve házasok.
2015. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Mi kiskifli, nagykifliben tudunk összebújva, de ált. ketten kétfelé fordulunk. Sőt, télen teljesen külön alszunk, mivel én nyitott ablaknál szoktam, ő meg rém fázós, úgyhogy kimegy nappaliba 2 pokróccal. :) 5 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve vagyunk házasok.
2015. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%
13 éve vagyunk együtt, és nem alszunk összebújva. Nem is bírnánk. Este lefekvéskor pár percig összebújunk, majd mindketten felvesszük az alvási pózunkat. A férjem a hátára fordul, míg én jobb oldalra fordulva alszom el. Éjszaka amúgy is ezer dolog történik az ágyban. Izzad, én is izzadok (ha meleg van) álmában forog, néha menetel a lábával, én motyogok. Van amikor fingik, én van amikor álmomban pityergek, vagy nevetek. Amit nagyon nem viselek el az a horkolása. Amikor horkol akkor egy ágyban sem alszunk. Olyankor megyek a vendégszobába aludni.
2015. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!