Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan bízzak meg ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg ezek után a feleségemben? Mit tegyek? Többi lent, bocs, ha hosszú

Figyelt kérdés

Szemét módon átvert a feleségem, nagyon kétségbe vagyok esve...

2 éve vagyunk házasok, soha nem titkoltam, hogy szeretnék gyereket, családot, és eddig valahogy mindig úgy emlékeztem, hogy ő is akar. Jól megvagyunk minden téren, nem nagyon veszekszünk, és a szex is rendben van. Én 37, ő 28 éves most, nincsenek anyagi gondjaink, van szép házunk, autónk, jó állásom van, ő tavaly nyáron fejezte be az egyetemet, és állást keres azóta, bár, ahogy észrevettem, nem nagyon töri magát agyon. De különösebben nem izgatott, hogy nem dolgozik, eleget keresek kettőnk számára is.


Amióta befejezte az egyetemet, egyre többször pendítettem meg, hogy ideje lenni belekezdeni a babaprojektbe. Ezekre ő soha nem mondot nemet, sőt, mondta is, hogy igen, egyetért, nemsokára szerinte is itt az ideje. Most februárban komolyan megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi van, mert hogy nem dolgozik, és gyereket is csak halasztgatja, és nem ezt beszéltük meg? Ezek után mondta, hogy rendben van, elmegy a nőgyógyászhoz, és utána jöhet a gyerek.


kb 10 napja el is ment, és, miután visszajött a dokitól, közölte, hogy sajnos nem lehet gyereke, mert hogy valami fejlődési rendellenesség van a méhében, stb. Én erre teljesen összeomlottam, mert nagyon szeretem, meg minden, de saját gyerekre is nagyon vágyom már... azon lepődtem meg leginkább, hogy őt nem is nagyon izgatja az egész dolog, ugyanúgy cseverészik meg vásárolgat a barátnőivel, mint eddig. Gyanús is lett a dolog.


A húgom ugyanazon az egyetemi klinikán dolgozik nővérként, (másik osztályon) és rávettem, hogy mutassa meg nekem a leleteket...TARTÓS MÉHEN BELÜLI FOGAMZÁSGÁTLÓ ESZKÖZ FELHELYEZÉSE...


Nagyon fáj, hogy így átvert a feleségem. nem tudom, mit csinljak. Még nem mondtam el neki, hogy tudom, hogy átvert. Mit tegyek? Nem tudok megbízni benne többet. Hogyan lesz így családom? Ha egyáltalán vele akarok még? Adjatok tanácsokat, légyszives, teljesen kétségbe vagyok esve.



2015. márc. 6. 18:01
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
65%
Húgod nem mutathatta meg a papírját, mert ha mégis, azért kirúgják őt az állásából.
2015. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
82%
Ha így átvert,nagyon nem kell ezen gondolkozni szerintem hogy mit csinálj.
2015. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
67%
Feltehetően nem igazán ismered a feleséged.
2015. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%

Csak nehogy megmondd, hogy a húgodtól tudod!

Ajánld fel: Menjetek el EGYÜTT mindenféle dokihoz, meddőségi centrumba, stb-stb, mert te nagyon szeretnél babád.

Kénytelen lesz színt vallani. Utána kirúghatod, ha gondolod.

Sajnálom.

2015. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 meggybefőtt ***** válasza:
64%
Ez tényleg durva!! Beszéld meg vele MOST AZONNAL! Semmi értelme sunyizni egyikőtöknek sem. Itt az idő nem neked dolgozik.
2015. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
8%
Soha soha soha ne bízz meg egyetlen nőben sem.
2015. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
63%

akkor tök faarccal ülj le vele, hogy neked mindig vágyad és akkor fogadjatok örökbe, nyomtass ki papírokat stb.

és ha kiderül, hogy nem akarja, akkor nyugodtan megmondhatod, hogy sry bébi nem egyezik az értékrendünk pá-pá

házassági szerződés van legalább?

2015. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
88%
Véletlen nem lép félre, míg Téged abba ringat, h mennyire szeret stb?
2015. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 samara20000 válasza:
84%
Szerintem hagyd el, ha fogamzásgátlot használ akkor annak az a jele hogy nem szeretne töled kisbabát. Keress egy olyan nőt aki szeret, megbecsül, és szeretne is töled babát. Ilyen nővel nem érdemes foglalkozni, szégyelhetné magát, hogy szédít téged aztán becsap.
2015. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld meg teljesen higgadtan megbeszélni vele ezt.Mondd el neki,hogy tudod,és felesleges köröket ne fussatok azzal,hogy tagadja.Kérdezd meg,hogy mi az oka annak,hogy hazudott,és miért nem akar gyereket.Hallgasd végig amit mond.Aztán majd meglátod mi is a helyzet.
2015. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!