Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az oka a legutóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az oka a legutóbbi veszekedéseteknek, amikor úgy érezted hogy ott hagyod a fr#ncba?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Akkor amikor össze veszett velem mert kevesebb időm volt rá a gyerek miatt. A szülés után.
2015. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha véletlenül terhes leszek, akkor elhagy.

Mindketten fiatalok vagyunk, jó pár év múlva tervezzük a gyerekeket, de ez szíven ütött.

2015. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez engem is érdekelne, hogy másoknál mi.


Nálunk a legutóbbi ilyen a gyerekkel kapcsolatosan volt.

2015. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem mehettem el tesoimmal meginni egy kavet. Ott is hagytam, es milyen jol tettem...
2015. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Battlefield3
2015. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
karácsonykor a vizsgaidőszak közepén a lelkemet kitettem, ablakot mostam, kértem kölcsön szőnyegtakarító gépet, szőnyegeket mostam, függönyök, szóval nagytakarítottam. Ő meg nem segített semmit, mondván neki dolga van (fogalmazott valamit, munkával kapcsolatban, amit megtehetett volna egy héttel előbb is, de ez még nem érdekelt). Aztán egyszer csak hallom, hogy beszél a helyi mobilboltos arccal, hogy megérkeztek az új tokok, mehet. Párom meg közölte telefonba, hogy azonnal megy. Mindezt azok után, hogy az anyja paraszt volt az egész családommal, beszólt a lassan 80 éves nagymamámnak, leszólta a nővérem kislányát, és nemhogy nem állt ki mellettünk, de mikor én megszólaltam, hogy ez már sok volt, ha nem tetszik a családom, nem kell itt ülni, még én voltam leteremtve, hogy hogy mondhatok ilyet az ő ártatlan anyucikájára. Ott volt az a pont, amikor azt hittem, most tényleg vége.
2015. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

4-es!


Akkor Te fülig szerelmes lehettél az akkori párodba :D

2015. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Terhes vagyok ikrekkel es minden problemanal annyi a reagalasa....nyirjuk ki oket....meg mondtam neki ha megegyszer ezt mondja akkor megolom mikor alszik es soha tobbet nem mondta ujra
2015. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
8-as, és te még azzal az állattal vagy???
2015. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Mi mindig a "gyerekek" miatt veszekszünk.

Utoljára azért, mert a nagy autót szeretne venni, de nincs rá elég pénze. Egyébként tényleg soha semmire nincs elég pénze. Természetesen én vagyok az oka, elkényeztettem.

2015. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!