Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, a férjetek fizetésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, a férjetek fizetésének emelkedésével nōtt a biztonságérzetetek is?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 07:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Mi nem vagyunk házasok, bár a párom így is nagyon jól keres, de sokat is dolgozik érte, sofőrként dolgozik és reggeltől estig sajnos nem is látom őt. Ha épp erre jön ami 2-3 naponta előszokott fordulni akkor 20-30 perc szünetet itthon tartja meg és szoktunk is akkor találkozni, ez attól függ hogy én akkor milyen műszakba dolgozom mert ha délutános vagyok akkor délelőtt mindig összefutunk ha délelőtt dolgozok akkor délután 3 óra felé időnként betéved de akkor is csak wc-zik meg iszik valamit és már megy is dolgozni tovább. Sokszor még szombatonként is beugrik de akkor csak délután 1-2 ig van Arra mindig kap plusz pénzt meg hétköznapra 1 pihenőnapot vagy fél műszakot elengednek neki ami sokszor jól jön mert így tudjuk intézni az ügyeinket is.

Egyébként a keresetünk átlagba ugyanannyi van amikor én keresek többet főleg ha túlórákról van szó, van amikor a párom hoz haza többet, de így is biztonságba érezzük magunkat mert 18 éves korunk óta vagyunk együtt sokáig a párom szüleinél laktunk a nagy házban ott nagyon sokat összebírtunk spórolni, amiből rendbe raktuk a párom szülei szomszéd házát csak mert kár lett volna érte mert nagyon jó környéken lakunk és itt nem véletlen horror minden ingatlan még a panel is, albérlet meg hosszútávon nekünk nem lenne okés és így is jól jártunk mert a páromnak rengeteg plusz fuvarai jönnek be a cégén keresztül amivel sokszor még éjjel is úton van, de kegyetlenül megéri neki mert nagyon jó pénzeket kap érte, plusz az esetleges borravalók is össze szoktak gyűlni és az sem rossz pénz.


Én anyagi szempontból is biztonságot érzek pedig a párom esetleges előrelépése akkor jöhet szóba ha nyugdíjba megy az egyik munkatársa ami még 2 év.

2015. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nőtt.
2015. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem foglalkozok a férjem fizetésével, az az ő dolga. Valami érthetetlen okból, már nem hiszek a rózsaszín lányregényekben, szóval belekalkuláltam az életembe azt az eshetőséget is, hogy esetleg egyedül maradok. Remélem hogy nem így lesz, sokat teszek azért, hogy ne így legyen, de ha mégis így lesz, akkor nem fog túl nagy törés érni anyagilag. Én attól érzem magam biztonságban, hogy stabilan állok a saját lábamon.
2015. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jóval többet keresek mint ő, nem a fizetésén mérem a biztonsáégérzetemet.
2015. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy nőtt, ahogy akkor is nőtt, mikor az én fizetésem emelkedett egy szépet. Közös kasszán vagyunk az összeköltözésünk első percétől, minden pénzünk közös, nincs enyém-tied, úgyhogy bármelyikünk fizuját is emelik, anyagi szempontból biztos, hogy mindkettőnknek nagyobb lesz a biztonságérzete, mivel az anyagi biztonságot nyilván a pénz adja.
2015. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen jo erzes, de erre nem lehet alapozni, en akkor vagyok igazan boldog, ha magam keresem meg azt a penzt, amire szuksegem van.
2015. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
A biztonságérzetet, ami a mai körülmények között mindig relatív - csak és kizárólag az adj meg, hogy tudom: anyagilag nem kell függenem senkitől, mert van saját munkajövedelmem. A családi kassza ettől még lehet közös, de a tudat, hogy benne van a legalább 50%-os hozzájárulásom, mindennél fontosabb.
2015. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem különösebbek, de úgy gondolom hogy előtte is biztonságban éreztem magam, kevesebb pénzzel. Az első gondolatom az volt hogy annyival többet tudunk spórolni, és több jut szórakozásra.
2015. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!