Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki találkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki találkozott a férje szeretőjével, esetleg maga a szerető mondta el neki, hogy együtt van a férjével?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

A férje szeretőjével???


Akkor már nem a férjem, hanem az ex férjem lenne a drága.

2015. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Személyesen nem találkoztunk, de ő hozta (vagy a párja,rejtély) a tudomásomra a viszonyt...

Telefonon viszont beszéltünk, ő hívogatott, zaklatott engem, a férjem is, meg emailen, közösségi oldalakon.


Nem szeretnék találkozni vele,soha.

2015. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen,mivel tesóm nevelt lánya.Régen történt,állítólag csak csókolóztak.A kis k urva nem hisz,míg meg nem tépem.Szépen elmondtam neki hogy nem akarom többet meglátni a portán,de csak ide pofátlankodik.
2015. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én a válóperemen találkoztam a már meghalt (Isten nyugtassa) férjem kedvesével, akkor már 5 hónapos áldott állapotban volt. Még ma is áldom a hölgyet, mert egy léha, ittas férfitől szabadított meg. A fia a gyermekem legjobb barátja. Ilyenkor már csak egyet lehet tenni, jó pofát vágni az egészhez. Az utána következő férjjel 46 éve élek együtt, még soha nem veszekedtünk.De nem is iszik és nem is dohányzik.
2015. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!