Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők, viszonyban lévők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, viszonyban lévők vagy akik ilyen szituációban voltak, mikor derült ki, hogy együtt vagytok ilyen módon valakivel? Vagy hogy zajlott le nálatok ez az egész? Szívesen várok minden választ, történetet.

Figyelt kérdés
Nem gondoltam, hogy ide fogok fordulni, de teljesen ledöbbentett a dolog. Az unokatestvérem (lány) 21 éves és nem régen mondta el nekem, hogy viszony keveredett egy házas férfival, akinek van egy hároméves kislánya. Nem is jó szó rá, hogy keveredett, mert már hónapok óta folytatják a viszonyt. A körülmény az, hogy egy közös a hobbijuk, így hetente "hivatalosan" többször is találkoznak, de ezen kívül a pasas sokszor éjszakás, így unokatesóm akkor "ki van barátnőivel". Teljesen belesett a férfiba. Közben meg ismerem unokatesóm legjobb fiúbarátját, aki hosszú idő óta szereti unokatesómat, rendes, aranyos, normális srác lenne, közeledett már korábban felé, de unokatesóm mondta, hogy ő csak barátként tekint rá. Közös az érdeklődésük, meg csoporttársak az egyetemen, meg hát korban is egymáshoz illenek... Próbáltam beszélni a fejével, de ő is azt mondja, hogy nem tudná felvállalni, nálunk a családban is botrány lenne, ha kiderülne kivel folytat viszonyt. Akkor ennek mi értelme? Szerintetek hogy tudnék rá hatni? Elnézést, hogy kicsit hosszú lett. :)

2013. nov. 10. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
a pénz elveszi az emberek eszét.
2013. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!