Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha az ember házas, ez még belefér, vagy már egy kicsit túlzás?

Figyelt kérdés
Van egy fiúka,akivel néhàny hete "ismerkedtem"meg neten,azóta is minden este óràkat chatelünk.Esténként mindig egyedül vagyok,a férjem àllandó délutànos,én meg délelőtt dolgozok,így legalább nem unatkozok annyira.Pár napja küldtünk egymásnak képet magunkról, és azóta kitalálta,hogy szeretne intim képeket is cserélni.A férjemmel csinàltunk màr ilyen képeket,mind arcnélküli,a pasi Írorszàgban él màr egy ideje,nem is szàndékozik visszajönni Magyarorszàgra,ezért találkozni nem fogunk soha.
2015. márc. 19. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás.
2015. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
a pasid meg fiatal cicáknak küldözget a szabadidejében képeket magáról! na? így már egyből nem szép a dolog gondolom :P
2015. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én túlzásnak tartom, de ami miatt végképp nem küldenék semmilyen intim képet, még ha arc nélküli is, bármikor visszaélhet vele, felteheti valamilyen oldalra soha nem tudhatod a férjed nem-e látná meg, meg egyáltalán, ne nézegessen engem senki a férjemen kívül :) szóval szerintem ne tedd meg
2015. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted az normalis hogy unalombol intim kepeket kuldozgetsz magadrol valakinek akit raadasul nem is lattal meg soha akkor sajnalom a ferjed..
2015. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Már az is túlzás hogy idegen férfival chatelsz miközben a férjed dolgozik, ne akard bemesélni hogy csak így tudod elütni az időt. Vagy szerinted elfogadható mindez csak azért, mert az illetővel "valószínűleg" sosem fogsz találkozni? Ha pedig kapsz képet a farkáról, attól jobban fogod magad érezni és kitörő örömmel várod majd a férjed haza? Elolvastad te egyáltalán amit kiírtál ide, vagy csak trollkodsz?
2015. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom is sokszor délutános, pontosabban 2 hetente, amit elég nehéz kibírni sajnos nélküle.

De megértem a helyzetet, hogy neki így kell dolgoznia, és emiatt sosem tennék ilyet, mivel nem sörözni jár vagy jó kedvéből dolgozik így, hanem kötelező.


Én ekkor elfoglalom magam a háztartással, mosok, főzök, takarítok estig.

Elég szomorú, hogy ennyire nincs dolgod és ezt csinálod, miközben a férjed érted/értetek robotol.


22N

2015. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

6-os voltam,


ill. úgy gondolom, hogy amíg ő dolgozik, addig én a háztartásban állom a sarat, és érte főzök, érte rakom rendbe a lakást, hogy otthont varázsoljak számára.


22N

2015. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a férjedet, mit szólna, ha a netes "fiúkáddal" intim képeket cserélnétek? Hátha áldását adja...
2015. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyen is lehet :


[link]

2015. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nekem izgalmasabb pasikkal chatelni,mint takarítani:)Egyébként egy jóképű fiatal pasiról van szó,akit szivesen megnéznék meztelenül.
2015. márc. 19. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!