Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rendbe jöhet ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe jöhet ez még?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok, de édes mindegy ez szerintem a helyzetünkben, csak a kategória miatt írtam de szerintem ide tartozhat a kérdésem.


Évek óta ismerjük egymást, 3 éve komolyabbra fordult, összeköltöztünk, gyereket várok.

Semmi probléma nem volt a vállalásával, ő is akarta talán ő is vetette fel előbb.

Tudom hogy ingadozóbb a hangulatom, több mindenen kaptam fel a vizet de nem váltam házisárkánnyá a hormonok miatt. Csökkent a nemi életünk mert folyton elaludtam illetve fáj is, de nem hittem volna hogy ebből baj lesz. Azt hittem tudja hogy ez ezzel is jár, hogy tud várni míg minden ugyanolyan jó lesz. Csak annyira nem ezt vártam tőle. Megcsalt valami huszonegykét éves lánnyal.

A lány hívott fel, ő borította a bilit hátha akkor komolyabb lesz a kapcsolatuk azaz elhagy engem, tudott a lány arról is hogy terhes vagyok..

A párom nem tagadta, elmondta mióta, azt mondta megszakítja a kapcsolatot vele, hogy nem akarja hogy emiatt vége legyen, nem akarja hogy emiatt a közös gyerekünket külön neveljük. Én biztos voltam hogy vele akarom leélni az életemet, még mindig szeretem, a gyerekünket várom, el se tudtam képzelni hogy meg kell fordulnia a fejemben valaha hogy szétmegyünk.

De meg lehet ezt bocsátani? Elég az hogy szeretem, hogy együtt terveztem vele a jövőmet, hogy nemsokára megérkezik a kisfiunk? El lehet ezt felejteni, tovább lehet lépni ezen? Mindig gyanakodni és félni fogok ezután?

És ő tovább fog lépni, vagy mindig benne lesz alternatívaként hogy mással is legyen ha valami miatt nem működik köztünk? Hűséges fog maradni ha folytatjuk?

Mi lesz a kicsivel? Alapból egy szétment családba érkezzen, vagy egy talán megjavuló talán nem kapcsolatba?

Ismertek, vagy van közületek itt bárki aki megtudott egy megcsalt kapcsolatot menteni? Vagy elmentetek inkább egy ilyen helyzet után? Örülnék ha valaki segítene, nem akarom ismerősökkel megbeszélni ezt..


2015. márc. 19. 12:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
86%
En mar nem tudnek soha megbizni benne. Atvert, en nem maradnek vele, meg terhesen sem.
2015. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim válasza:
80%
Egyetértek az első válaszolóval. én sem tudnék bízni benne.
2015. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
86%
Számomra a legaljasabb terhes nőt megcsalni. Soha nem tudnám ugyanúgy szeretni és megbízni sem benne. Menjen a csajához.
2015. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
88%
Ezek után marha nagy gáz van nálad, ha még felmerül benned, hogy megbocsáss.
2015. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán a szex hiány miatt csalt meg? Vagy csak az alkalom adta? Vagy csak egyszeri alkalomról van szó?

Ha megbocsájtasz és együtt maradtok - netán valamilyen egészségi gondod akad - mi a garancia arra, hogy hűséges marad hozzád vagy melletted áll a gondok alatt is? Mennyi idős terhes vagy? Arra gondoltál, hogy ha normál úton szülöd meg a babát - ott megint legalább 6 hét szexmentes (a szó eredeti értelmében). Nekem az első gyerek után 3 hónap kellett, hogy együtt tudjak lenni a férjemmel. Aztán pedig az éjszakázások miatt volt ritkább a szex.

Nem írom, hogy én mit tennék a helyedben, ezt neked kell eldöntsd. De jó átgondolnod a jövőt..

2015. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:

Lehet hogy én vagyok a gáz hogy nem akarom eldobni a kapcsolatunkat, de tényleg szeretem őt, nem múlt el az érzelem, az együtt töltött idő, a közösen eltervezett jövő képe azzal a telefonnal együtt.

Ha büszkébb lennék könnyebb lenne, de nem vagyok az.. család centrikus vagyok és könnyen bocsátok meg, szeretném elhinni hogy minden megjavítható. Tudom hogy úgy védem hogy nem érdemli meg, de nem tudom mit csináljak.

Elment elköltözött azt mondta ad pár hetet hogy rendezzem magamban, hogy eldöntsem mi legyen, hogy hívhatom bármikor.. Üres nélküle az életem, nem élhetetlen de üres valahol, de ezek után nyilván azt sem igazán akarom hogy visszajöjjön

2015. márc. 19. 12:30
 7/80 anonim ***** válasza:
87%
Szoval mar le is lepett? Nagyon gyorsan futott. Rad hagyta, hogy mi legyen? Addig o eli a kis eletet? Kerdezo, beloled bolondot csinal ez a pali, de ugy latom, hogy nem banod. Sajnalom.
2015. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
Rágódok ezeken a kérdéseken, persze hogy újra és újra átveszem az egészet, de egyedül nehéz választ találni, azért kérdeztem hátha volt valaki hasonló helyzetben. Tudom hogy mennyi idő kiesik az együttlétekből, de ezt neki is tudnia kellett.. Pár hónap volt az együttlétük néhányszor randizgattak, utána néhány alkalommal együtt voltak, nem akartam számot tudni..
2015. márc. 19. 12:34
 9/80 anonim ***** válasza:
64%
Nincs gerinced te no! Tudod milyen peldat allitottal fel most? Olyat hogy minden ferfi nyugodtan csalja meg az asszonyat, mert az ugyse tud nelkule elni es nem hagyja el. Idiota vagy te is meg a tini fruska is hogy azt hiszi most hozza fog menni a pasi.
2015. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok, nem akarta hogy állandóan feszült legyek a jelenléte miatt, az egyik baráti családhoz költözött át, ha továbbra is csalna, vagy nem akarná folytatni vitte volna az összes cuccát, és egy albérletet vett volna ki vagy ahhoz a lányhoz ment volna. Nem hagyott teljesen egyedül az egésszel de úgy gondolta kell egy kis idő egyedül míg megnyugszom vagy rendezem a helyzetet magamban, míg találok valami álláspontot hogy mi az amit el tudok fogadni
2015. márc. 19. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!