Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekem nem lenne képem hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem lenne képem hozzá, hogy míg a férjem keményen dolgozik, hogy eltartson engem meg a gyerekeket, miközben én otthon vagyok, nyilvánosan ócsároljam, azt, akinek a munkájából élünk. Fehér holló vagyok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Először otthon kellene megbeszélni a gondokat, utána ide kiírni, de az élet ennél sokszor bonyolultabb. Van hogy úgy érzi az ember, talán nem jól ítéli meg a dolgokat és van úgy, hogy már megbeszélte, de valahogy nem működnek, hátha mások tudnak javasolni bármit, ami segíthet.


A másik pedig az, hogy aki otthon van a gyerekkel, egyrészt kap ellátást anyagilag, másrészt sokszor kidolgozza a gyerek mellett a bélését, szóval nem a lábát lógatja.

2015. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Te egy szalmaszálat sem teszel keresztbe otthon? Vagy igen? Ellátod a háztartást és gyerekeket nevelsz? Akkor jobb, ha tudod: a te munkádból is éltek, nem csak a férjedéből. Ettől függetlenül: valaki esetleges hibáit, érzelmi deficitjét szóvá tenni, azzal kapcsolatban tanácsot kérni, miért volna "ócsárlás"-kategória?
2015. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánosan ócsárolja? Tudod, ki a kérdező? Vagy tudod név szerint, kiről beszél? Idióta.
2015. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi bajod van?
2015. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Fáj neki az internet. Rosalinda meg még nem kezdődött el.
2015. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha lesz@rna es nem segitene, biztos en is szova tennem! Ugyanis mar az elejen megbeszeltuk, hogy kiveszi a reszet, kulonben nem lesz gyerek soha. Es ez igy korrekt szerintem. Es en is hozok haza annyit tgyason es gyeden mint amennyi fizetest o kap, ugyhogy az eltartastol ez merfoldekre van. Plusz en itthon is megcsinalom a haztartasbeli dolgokat. Attol mert valaki otthon van, nem biztos hogy a masik fel tartja el. Es attol meg igen is szova lehet tenni ha valami nem jo es meg kell beszelni. Fehet hollo vagyok?
2015. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Fehér holló vagy! :D :P Sőt, rosszabb, a fehér hollók legalább aranyosak, és magukkal foglalkoznak! :D :P
2015. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Igen, igazad van, csodás asszonyka vagy.


(Önigazolást keresek rovatunknak.)


Amúgy ha csak azért nem ócsárolod a férjed, mert ő tart el, az elég érdekes.

2015. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom erre gondol:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Az ilyen kérdéseknél, mint amit linkelek, mindig az jut eszembe: mi az ótvaros fenéért vállalják túl magukat az emberek? Ha két gyerek miatt már betegre kell dolgoznia magát az apának, és épp azokra nincs ideje, akikért elvileg dolgozik, mi értelme az egésznek?

Én megértem, hogy szar a kérdezőnek, de akkor miért nem vállaltak csak egy gyereket, cserében lenne apának normálisabb munkaideje, nem kéne annyit dolgoznia, mint az állatnak.

És anyuka mehetett volna vissza dolgozni, akkor nem érne rá otthon azon rágódni, milyen rossz így neki.

Legtöbb ilyen házasság gyönyörűen tönkremegy, mire oviba kerülne a legkisebb gyerek... Rejtély, miért!

2015. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mi a fene ***** válasza:
34%
Utolsónak, nem biztos, hogy egy gyerek kevesebbe van, mint kettő, és hosszú távon a kettő "jobban megéri". Pár év mig kicsik, utána álom az élet. tudjátok, milyen unalmas annak az élete, akinek nincsen testvére ? éS KÉSŐBB, AMIKOR a szülőkről kell gondoskodni, milyen megnyugtató, hogy nem vagy egyedül. Normál esetben !
2015. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!