Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan zavar, hogy ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy ilyeneket hazudik a férjem vagy ez tényleg természetes?

Figyelt kérdés

A férjem egész tűrhető apa. Ezt úgy értem, hogy szereti a gyermekeinket, otthon sokat játszik velük, de azért a napi tennivalókat meghagyja nekem és eljárni sem szokott velük sehová. Ezt el is fogadtam. A gyerekek rajonganak érte.

A munkahelyén és a barátainál is többször azzal menti ki magát, hogy "családi okokból" nem tud menni, vigyáznia kell a gyerekekre amíg én ide-oda megyek, betegek és én jobban örülnék ha itthon maradna stb. Van, hogy még a bosszúságot is megjátsza és engem feketít be (én lennék mérges, ha menne, én nem engedem el stb.) Ez engem borzasztóan zavar. Egyébként az ilyen megúszott időben csak itthon ül és gépezik, alszik, olvasgat, filmet néz. Már olyanra is volt többször példa, hogy előbb eljött a munkahelyéről, mert én hívtam és nekem kellett segítenie.


A legutóbb egy kolléganőjével beszéltem telefonon, aki áradozott, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy egy ilyen családcentrikus férfit sikerült kifognom. Azt hittem felrobbanok.


Miért csinálja ezt? Tőle már kérdeztem, de kinevetett, hogy engem ez zavar és azt mondta, mindenki ezt csinálja. Mikor megkértem, hogy keressen inkább más indokot, még ő volt megsértődve.


2015. márc. 20. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Jogosan haragszol,mert ilyenkor csak felhasznál titeket,hogy az önző céljait elérje.
2015. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Jogosan zavar. Bár engem sokkal jobban zavarna, hogy a kisujját sem teszi keresztbe otthon.
2015. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"Ezt el is fogadtam."

Hát valahol itt rontottad el... Most már edd meg amit főztél.

2015. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Az exem volt ilyen. 3-4 év után, tök véletlenül derült ki egy beszélgetésből, hogy mikor neki nincs kedve összejönni a haverokkal, rendszeresen azt kamuzza, hogy én nem engedem el (mi csak jártunk még, fiatalok voltunk, olyan 19-20 évesek). Egyszerűen beszólt egy haverja, hogy milyen szemét vagyok, hogy múlt héten nem "engedtem el" hozzájuk, pedig kanbuli volt, mindegyik pasi ott volt és pálinkáztak. Fogalmam sem volt, miről beszél, az exem meg se említette, hogy egyáltalán lenne valami buli, ahová hívták.

Hát, egycsapásra megértettem, hogy miért gondolja az összes haverja, hogy én egy hisztis hülye pitsa vagyok. Merthogy ez volt rólam az alapvélemény, és nem értettem, miért, mert pont az a típusú nő voltam mindig, aki soha nem korlátozta ilyenekben a párját, nem vártam el, hogy nélkülem ne menjen sehová, normálisnak tartottam mindig is a külön programokat. Mondanom sem kell, hogy rohadt mérges lettem. Én lebuktattam, megmondtam az igazat ott, az összes haverja előtt. Nem kicsit égett a feje. Ma is ezt tenném, ez kb. olyan, mintha maga elé tartana, hogy ne őt érje a golyó... Legyen szépen nagyfiú és vállalja fel, hogy nincs kedve menni. Szerintem ez nagyon aljas, hogy inkább hallgatja a párja fikázását, minthogy megmondja, hogy nincs kedve, a férjemnek eszébe se jutna ez.

27N

2015. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez gyávaság,nem meri felvállalni,hogy nincs kedve menni,könnyebb veled takarózni.Jogosan zavar.Haverok előtt már az én férjem is előadta ezt.Közöltem,hogy én nem tiltm,mehet bármikor.A haverok vigyorogtak,ő meg zavarban volt.De többet nem takarózott elem,ha nem akart menni.
2015. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg gyávaság, de a legrosszabb fajta, mert téged tesz ellenszenvessé mindenkinek, csak hogy mentse a bőrét. Ha már mindenképpen hazudni akar, valami más hazugságot is kitalálhatna, amiben nem te vagy a mumus.. Én is nagyon érzékeny vagyok rá, ha velem próbálnak takarózni, mert kifejezetten örülök neki, ha kiteszi a lábát. Beszélj a férjeddel, hogy legközelebb simán megmondod az igazat a barátainak. Nehogy már te kényszerülj hazugságokra és neked kelljen mentegetned magad, mert ő éppen nem tud jobbat kitalálni.
2015. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:
68%

Gyáva görcs!

Férfi másként csinálja, felvállalja a dolgait.

2015. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én párom ezt anyósnál csinálja. Ha nincs kedve menni, vagy nem tetszik valami, akkor mindig jön azzal, hogy én nem akarom, hogy menjen, hogy nekem valami nem tetszik, és inkább itthon marad. Baromi dühítő, nálam az utolsó cseppeknél tart a dolog.
2015. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!