Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez természetes, vagy csak...

Ez természetes, vagy csak engem zavar? 16/L

Figyelt kérdés

Mikor apa megfogja, megmarkolássza ruha alatt anya mellét előttem? Meg még néha a fenekét is ruhán keresztül.

(Nincs külön szobám).


2013. okt. 20. 13:04
 1/5 anonim válasza:
Hat nem az es lehiszem,hogy zavaro. De ugy vannak vele,hogy eleg nagylany vagy mar. Ha nagyon zavar kerd hogy ne elotted tegyek
2013. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jreeeeeeeeee

Nem vagyok egyedul,kinek nincs dajat szobaja Jeeeeredddeee

2013. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez természetes, akkor nem lesz természetellenes, ha csak téged zavar, és mindenki más elfogadja ezt a viselkedést. Tehát a kérdés hülyeség.


Egyébként meg nem normális, gyerek előtt nem csinálunk ilyet. Az se normális, hogy nincs saját szobád - ha gyereket vállal valaki, akkor alapvető, hogy megteremti a feltételeket, amiben a gyerek jól érezheti magát, ez pedig jelenesetben nem teljesül teljes mértékben.

2013. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy szeretik egymást!
2013. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon helytelen!


A gyengédség, ölelés, puszi, simogatás megengedett, de a határozottan nyílt szexuális megnyilvánulás már nem.

Nem a gyerek előtt élünk nemi életet, sem az előjátékot.

2013. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!