Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem szeretem a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a páromat?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt, 6 éve költöztünk össze. Az elmúlt 6 évben csak nagyon ritkán és max 1-2 nap volt, hogy valamelyikőnk nem volt itthon. Most a párom hétfőtől szombatig külföldön van egy munkahelyi kiküldetés miatt. Azt vettem észre magamon, hogy nem is hiányzik, tök jól elvagyok, tv-nézek, körmöt festek, ejtőzöm a kádban, stb. Szóval tök jól elvagyok. Ez fura. Inkább kaparnom kéne a falat kínomban, hogy mennyire hiányzik... Jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, de vajon őszintén szeretem őt, ha ilyen jól elszórakozok itthon egyedül?

2015. márc. 26. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Először is, olyan szó nincs,hogy valamelyikőnk...

Másodszor...komolyan idegen emberektől szeretnéd megtudni pár sor felszínes ismertetővel spékelve, hogy TE szereted-e a párod?

Embeeeeer....

2015. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Attól még szeretheted, nem ez dönti el, 6 év hosszú idő, néha jól esik egy kis magány, amikor csak magaddal foglalkozol. :)

Nem kell ahhoz a falat kaparni, hogy tudd szeretsz-e valakit, és 6 év után nagyon ritkán lángol annyira a szerelem hogy kaparjuk a másik után a falat.

2015. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1-es: először is, a valamelyikőtök szó létezik. A helyesírási szótárban is szerepel.

Másodszor, mint látod, vannak olyanok, akik ennyiből is le tudják szűrni a lényeget.

Harmadszor: ha neked ennyiből nem sikerül véleményt alkotnod, akkor nem értem, minek írsz!

2015. márc. 26. 20:46
 4/21 anonim ***** válasza:

Amikor én így éreztem a párom iránt, én is ezt kérdeztem magamtól, hogy szeretem-e még. A kapcsolatunknak vége lett és azóta se hiányzik, úgyhogy valószínű, hogy már nem szerettem. Viszont nekünk a kapcsolatunk annyira nem volt jó (4 évig tartott).

Úgyhogy ha a kapcsolatotok jó akkor még belefér hogy elvagy nélküle is, főleg így, hogy túl sokat töltöttek együtt eddig, és most ez egy kis felpezsdítő változás, hogy nincs ott veled, tölthetsz egyedül is kis időt.


De ha arra kéne válaszolnod, hogy mi lenne akkor,ha elveszítenéd, vagy ha nem lenne neked, mit válaszolnál?

2015. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelenti azt, hogy már nem szereted. Nyilván, nem ég már 100 százalékon a tűz, de ez elfogadható ennyi idő után. Nekem mondjuk nagyon hiányzik a férjem, mikor nincs itthon, de én alapból eléggé társfüggő vagyok, nem szeretek egyedül lenni. Mikor pl elutaztam a barátnőmhöz egy hétre akkor tök jól elvoltam, nem akaprtama falat kínomban én sem. Pedig szeretem nagyon. Ha szakítanátok és nem fájna, nem bánnád, akkor az azt jelentené, hogy már nem szeretted, de ez így elfogadható.
2015. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
A külföldi munka és szinte 1-3nap otthonlét csak tönkre teszi a kapcsolatokat, a falunkba is volt egy ilyen család és k. o. lett a vége
2015. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Először is valamelyikünk, másodszor meg állati hülyeség "párom"-nak hívni valakit, akiről azt se tudod, hogy szereted-e.
2015. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%

Ki beszélt itt a "valamelyikőtök" szóról te butácska?

Látom az olvasás sem tartozik az erősségeid közé :)

2015. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ha elveszíteném, pl meghalna, akkor azonnal megölném magam. Nem vagyok már szerelmes, de ő az én másik felem, nem tudom elképzelni nélküle az életemet, mert rajta kívül soha semmi jó nem történt velem. Szörnyű gyerekkorom volt.

"Párom": azt hiszem, a fenti mondatokkal meg is magyaráztam, miért hívom így. Az az oltári nagy hlyeség, hogy ide jössz és belekötsz egy olyan emberbe, aki neked semmit nem ártott, semmivel nem bántott meg téged. De ez téged minősít, gondolom, a hétköznapokban elég sokat vagy cseszegetve, megalázva, frusztrált életed van és így arc nélkül szívesen kiéled ezeket a sérelmeidet másokon...

2015. márc. 26. 21:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem erről az jut eszembe, amikor elutazott pár napra anno az exem és nemhogy nem hiányzott, de még örültem is neki, hogy elmegy. De ez nálam azért volt, mert nagyon elnyomott és nem szerettem. Vége is lett a kapcsolatnak. Az volt a bajom, hogy nem tudtam önmagam lenni, meg önmagammal foglalkozni, így meg nem fair egy kapcsolat.
2015. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!