Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem gépfüggő? Mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gépfüggő? Mit tehetnék? Unom már az állandó kezdeményezést. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A gépe a munkaeszköze, ezt megértem nyilván. De hazaér, az első dolga kipakolni a gépet, és vagy sorozatokat néz (képes lenne egész este a hazaérés utántól), vagy stratégiai játékkal játszik. Ha épp nem a gép előtt görnyed, akkor a telefonját nyomkodja.


Olyan, mintha menekülne a jelenből.


Mindig a gép, a gép, a gép, imádja, ha vmi után gyorsan kereshet a gugliban, komolyan látszik rajta.


Nem vagyok házisárkány, eddig egy-két megjegyzést tettem viccesen, hogy nyugodtan vedd inkább feleségül a laptopodat. Már kezdem unni, hogy mindig én kezdeményezek, tegnap is lefeküdtem előtte egy csábos felsőben, rámnézett és ennyi. Pedig nem vagyok ronda, túlsúlyos, ráadásul több férfi is próbálkozott nálam az utóbbi időben. Hiányzik a FÉRFI az életemből :( nem egy pc játékoshoz mentem hozzá :( És ez már nem csak a szexről szól.


Korábban nem volt ilyen durva, bár régen is néztünk egyött sorozatokat, de nem ennyit, és én már unom. Nem vagyok programfüzet, hogy mindig én álljak elő tervekkel. Azt gondolom, hogy neki is tennie kéne valamit a kapcsolatunkért. Ezeket meg is mondtam neki, a válasz erre: "jó".

:D


Tapasztalatok? Mit lehetne tenni? Hogyan lehetne még kiugrasztani a gép mellől? Mint egy gyerek komolyan.

(A házimunka nagy része rám hárul, mivel én kevesebbet dolgozom, ez nem is gond. Ha kérek valamit, megcsinálja, bár többnyire húzza a száját mindenre.)


N 27 (F 31)



2015. márc. 31. 09:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

kac :) játékfüggő nem leszek szerintem egyhamar.

Van javulás!! :) Mikor elmondtam a gondjaimat (nem szemrehányóan, hanem tárgyilagosan), látszott, h végiggondolja a dolgot. Először természetesen megsértődött :D

reméljük, sokáig fog tartani a lelkesedés.

2015. ápr. 2. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!