Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiaknak miért van ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért van ennyire szükségük 40 éves koruk felett is az állandó kocsmázásokra?

Figyelt kérdés
Az én párom jövőre lesz 40, és bár mostanában kicsit mérséklődött a hétvégi kocsmázásai száma, ha nem téptem volna annyit a számat, hogy ne jöjjön már haza minden egyes hétvégén hót részegen mert nem fogom ezt bírni hosszabb távon, most is ugyanezt csinálná. De szinte az összes barátnőmnek is hasonlók a problémái: ahogy a párjának véget ér a pénteki műszakja, az az első, hogy megy a kocsmába a haverokkal sörözni, aztán valamikor hajnalban hazaér ahelyett hogy a családjával lenne, mikor egész héten alig találkoznak, mert dolgoznak mindketten, gyerek iskolában, stb. És ez másnap folytatódik, tehát ha szombat este van, akkor megint menni kell inni. Hangsúlyozom, most nem arról az esetről van szó, ha valaki havonta beiktat 1-2 ilyen hétvégét vagy ha 1-2 órára leugrik egy sört meginni. Miért van erre szükségük a férfiaknak? A 40x évük alatt ennyire nem tudták kiélni magukat? Meg ha még megállnak egy bizonyos mennyiségű pia után, akkor oké, de ha nem tud úgy elmenni, hogy ne részegen jöjjön haza? Én is dolgozom egész héten, de amikor végre jön a hétvége, csak arra vágyok, hogy otthon ledőlhessek, pihenhessek, együtt lehessek a szeretteimmel.
2013. aug. 11. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Bocsánat, tippelhetek? A szóban forgó úriemberek alacsony iskolai végzettségűek, alacsony fizetésű munkával?
2013. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Rossz pasit választottál. Én a környezetemben lévő férfiakról sok rosszat tudnék mesélni, de konkrétan egy sem kocsmatöltelék. Amit leírsz az tényleg az alacsony végzettségű férfiak "szórakozása".
2013. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Azoknál az embereknél, akik tanulnak egész életükben és van életcéljuk, amiért küzdenek, és mindig van egy újabb cél, komoly szellemi munka, akkor az egyén nem iszik mindig munka után. 30 éves férfi vagyok, az én ismerősöm is mind iszik pénteken meg szombaton, de nem megyek velük, van dolgom bőven. Nagy részük szakmunkás, és ennyire ráér, vagy kibukott az egyetemről és amiatt csúsznak még lejjebb, ahelyett, hogy kikecmeregnének, de van köztük olyan is, aki egy középszintű felsőoktatási intézményben diplomát szerzett, de neki az élet itt megállt, elég volt ez a szint, és megállt itt, innentől bekerült a munka-ivás körforgásba. Ez egyéni jellem kérdése, kell hozzá egy bizonyos jellem, hogy az ember megállja, ne igyon hetente többször.
2013. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts. Lehet hogy a te környezetedben van pár ilyen, de pl. az én férjem nem iszik és nem jár kocsmába. Ahogy az apukám sem, az apósom, sógoraim sem, a fiútestvérem sem. A férfi munkatársaim is tisztességes családapák és nem a kocsmában töltik a szabadidejüket, hanem a családjukkal.

Inkább kérdezd meg a férjedet, hogy konkrétan neki miért van erre szüksége.

2013. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 40 alatt sincs szükségem ilyen intézményekre.
2013. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Már megint a végzettség... Nem unjátok még?:)
2013. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Egyetlen férfi ismerösöm (20-tól 60-ig) sem jár egyáltalán kocsmába, még csak néha sem.

Esetleg étteremben isznak ebéd/vacsora MELLÉ, de magában CSAK inni egyik sem szokott.

2013. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
6: Miért, szerinted a sarki kocsmában a cégvezetők, főkönyvelők, informatikusok támasztják a pultot vagy az útépítő munkások???
2013. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

"Már megint a végzettség... Nem unjátok még?:)"


NEM, mert tényleg erös összefüggés van a végzettség és az életmód között.

2013. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az említett férfiak szinte mindegyike középfokú végzettségű. Egyikük sem útépítő munkás, de nem is cégigazgató.
2013. aug. 11. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!