Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Együtt maradnál-e a férjeddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál-e a férjeddel, ha már nem szeretnétek egymást, egy 1 éves gyerek kedvéért, csakhogy a gyerek ne apa nélkül nőjőn fel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
NEM! A gyereknek rendezett, békés környezet kell. Az pedig nem lesz, ha a szülei legjobb esetben is csak megtűrik egymást. Most talán még úgy tűnik, de pár év így és és egy kanál vízbe belefojtanátok a másikat. Ha most elváltok, akkor mindkettőtök megkapja az esélyt egy jó kapcsolatra.
2015. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez tipikusan olyan hozzáállás, hogy "a gyerek úgysem veszi észre". DE!! Igen észreveszi! A gyerek sem hülye, és ő is érzi, látja, hogy a szülei nem szeretik egymást, és csak kényszerből vannak együtt. Ez később igencsak feszült családi légkört fog eredményezni, és ennek a gyerek lesz a legnagyobb szenvedő alanya. Nincs értelme így együtt maradni.
2015. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség együtt maradni.Szerintem jobb olyan családban felnőni, ahol csak egy anya nevelt, aki szeret, mint ha két szülő gyűlöli egymást és egyfojtában ordítanak.Egy idő után meg sem kell kérdezned a neten idegenektől bizonytalanság miatt, mert egy éven belül úgyis annyira UTÁLNÁD, hogy meg akarod ölni.
2015. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm igaz.csak sajnálom a fiamat.szerettem volna ha családban nö fel,nagyon fontosnak tartom azt.
2015. márc. 31. 22:47
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Ha nem szeretitek egymást, akkor inkább ne maradjatok együtt. Ezt most nem egy felnőtt nő írja, hanem egy 15 éves gyerek. Az én szüleim is csak miattam vannak együtt, és mondhatom, borzalmas gyerekkorom volt. Szerintem csak most gondolod úgy, hogy normálisan együtt tudtok élni szeretet nélkül, de hidd el, egy év múlva minden kis dolgon össze fogtok veszni, mert sokkal nehezebb egy olyan emberrel türelmesnek lenni, akit nem szeretsz. Úgy nőttem fel, hogy folyamatosan veszekedtek a szüleim a legkisebb dolgokon is, és még most is azt kívánom, bárcsak elváltak volna. Akkor talán mindketten találtak volna valakit, és boldogabbak lehettek volna. Szerintem jól gondold át ezt az egészet. Még csak 1 éves a gyerek, most még könnyen megszokná a dolgokat :)
2015. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Mit jelent az, hogy már nem szeretitek egymást? Egy házasság azért nagyobb jelentőségű, mint hogy csak eldobjuk. Dolgozni kell rajta, megbeszélni, párterapeutát igénybe venni. És nem a gyakorikérdéseken dönteni az életünkről.
2015. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Igen, fontos is, csak nem mindegy milyen a családi légkör, szeretetteljes, vagy szeretet nélküli. Most 1 éves a kicsi, akkor az elkövetkezendő 20 évet így szeretnéd leélni, csak, hogy együtt maradjon a család? Nem fog menni sajnos, ha már most nem szeretitek egymást.

Amúgy miért vállaltatok gyereket ilyen kapcsolatba? Vagy valaminek a hatására változtak meg az érzelmek ennyire gyorsan? Külön lehet válni normálisan is, ha intelligens emberekről van szó. A továbbiakról meg ha mindketten szeretitek a gyereketeket,akkor az ő szempontjait elsősorban figyelembe véve lehet döntéseket hozni.

2015. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, felfogja majd. A gyerekek nem hülyék. Lelkisérültek sem lesznek attól, ha nem élnek együtt a szüleik. Nagyon sok barátom nőtt így fel, egyiküknek sem volt soha semmi baja, se oviban, se iskolában, sem később. Ellenben akinek olyan családban kell élni, ahol a szülők nem szeretik egymást, ott már igen nagy bajok szoktak lenni. Van olyan hölgy ismerősöm, aki az első adandó alkalommal eljött otthonról fiatal korában, és inkább élt napról napra és fizette magának az albérletet, mert nem bírta elviselni, hogy a szülei csak vannak egymás mellett, és egy szép szót sem szólnak már a másikhoz. Hidd el, ez ezerszer rosszabb és nyomasztóbb, mint a külön élés.
2015. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oh kedves 6-os ezeken a dolgokon már rég túl vagyunk....gondolod hogy itt várom a megoldást a házasságomra?sajnálom a fiamat ezért irtam ki a kérdést.kiváncsi voltam véleményekre.ennyi.
2015. márc. 31. 22:58
 10/17 A kérdező kommentje:
hogy miért ment tönkre ilyen gyorsan?megértés szeretet tisztelet hiánya a gyerek megszületése után.ehhez társitva egy éjjel nappal siro rettentő akaratos baba akire teljes egyedül voltam segitség nélkül.ahelyett hogy elmosogatott volna,még én voltam cigánynak becézve hogy nem tudtam rendet tartani.soroljam?ezek a dolgok nem voltak jelen a gyerek elött,utána jöttek ki a problémák.már nem lehet megbeszélni.nincs tisztelet.
2015. márc. 31. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!