Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan sértődött meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a feleségem, mert meg mondtam, hogy mellé lőtt az ajándékkal?

Figyelt kérdés

Pár napja kaptam tőle egy parfümöt a szülinapomra. Aminek a szagától rosszul voltam. Komolyan.

Sosem volt jó ízlése férfi illatok terén. Álltalában azt vette meg, amit én is vettem előzőleg. De tudni kell, hogy max 1 500 - 2 000 Ft-ot költök egy üvegre. Többet szerintem hülyeség. (Ő olyat vesz magának, amit akar, nem szólok bele. )

Most akart nekem adni valami márkásabbat. Több, mit 15 ezer volt. Az öcsém ment vele választani, onnan tudom mennyi volt,(de végül magára hallgatott és nem rá).


Mikor mondtam, hogy bocs drágám, de ez nagyon nem tetszik. Akkor megsértődött, hogy miért mondtam meg, miért nem köszöntem meg és kész. Rámfújta, hogy ha nem érzem olyan töményen, akkor majd tetszeni fog.

Jöttem-mentem a lakásban és hányingerem lett magamtól. Le kellett cserélnem a pulóvert és megmosni a nyakam szappannal. (mint ha öreg apám romlott kölnije lett volna, ossze keverve a konyha összes fűszerével, meg még valami) Ahogy ezt meglátta, nagyon megharagudott és hisztizni kezdett, hogy én semminek nem tudok örülni, többet nem vesz nekem semmit. Ráadásul bunkó is vagyok.


Szerintem egy komoly kapcsolatban, egy házasságban simán meg lehet mondani, ha valami nem tetszik, hogy utána ne hordja hazafelé a drágábbnál drágább baromságokat ajándék gyanánt. És különben is, meg van mindenünk.

Amit igazából szerettem volna, az egy nap vele. Vagy ha már tárgyakról van szó, hogy vegyünk egy új súlyhúzó hámot a kutyának. De arra meg azt mondta, hogy az nem igazi ajándék.


Most nem szól hozzám. Mit tegyek?


(Közös a kassza, ő kicsit jobban keres. Nem szokott hülyeségekre szórni. Nem a pénz a lényeg.)


32N 35F



2015. ápr. 6. 21:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Túlreagálta a nejed. Illene egy komoly kapcsolatban tudni, mi az, amit adhat az ember, mert nem lő mellé vele. Ajándékozásnál nem a pénzköltés a lényeg meg az öröm színlelése, vegye a fáradtságot az illető, és olyat adjon, aminek az illető örül.
2015. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
20%
A nőknek nem szabad megmondani. Lepd meg egy vacsoraval, azzal ki lehet engesztelni. Ilyenkor azt kell mondani, hogy nagyon örülsz neki!
2015. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%
Ne tégy semmit. Ha ennyire ostoba, akkor nem kell vele törődni. Soha nem jutott eszembe a férjemnek parfümöt venni, dezodort is csak olyant, amiről tudom, hogy szereti.
2015. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
37%
Kedvesen el kellett volna neki mondanod, hogy neked más illatok "jönnek be!" Ha ugy mondtad neki mint egy állat és teljesen rá förmedtél, akkor jogos!
2015. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Túl lett reagálva. Udvariasan mondtad, hogy nem tetszik, ennyi.
2015. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem már csak azért is jó az ilyeneket tisztázni, mert esetleg azt hiszi a másik hogy tényleg tetszik és akkor legközelebb is fölöslegesen dobja rá ki a pénzt.

Ellenben a stílus meg a hangsúly nyilván nem mindegy.

Szerintem mond meg neki, hogy örülsz, hogy gondolt rád, de te már megtaláltad a saját illatod és szeretnél annál maradni.

2015. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj,meg lehet mondani,sőt meg is kell,de a hangsúly a "hogyan"-on van.

Más,ha úgy mondod hogy aranyos vagy de az én illatom ez és ez,vagy hasonló leülsz és kedvesen elmondod neki az álláspontodat.

A fentebb írt helyzet szerintem sok nőnek rosszul esett volna.

2015. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Azzal volt a baj, ahogy megmondtad. Szerintem elég bunkó volt, nekem se esne jól, ha adnák egy ajándékot, h örömet szerezzek a férjemnek, de neki nem tetszik és így mondja meg. Akkor mondtad volna, h köszi, nagyon örülsz neki, 1-2 napig magadra fújsz egy kicsit aztán nem, ha észreveszi mondod, h nem igazán jött be az illata és ennyi
2015. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%
Persze túl reagálta a nejed, de vegyük azt is figyelembe, hogy néha egy kis fullentes nem árt, főleg ha ajandekrol van szó. Illik örülni neki és inkább használni egy darabig, maximum nem olyan sűrűn
2015. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
22%
Irigylem a problémádat. Nekem nincs társam, néha még veszekedni is jó lenne valakivel. Persze nem bagatellizálni akarom, ez csak egy példa kiemelve az hétköznapok sorából, biztos nem első alkalommal fordul elő, talán számítottál is rá, hogy így fog reagálni. Dühítő lehet. Próbálj meg vele te is úgy beszélni, úgy reagálni, ahogy tőle várod. Mert nem biztos, hogy a véleményedre reagált így, elképzelhető, hogy inkább a körítésre. 29n
2015. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!