Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen jövője lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövője lehet egy olyan kapcsolatnak ahol a férj minden héten péntektől vasárnapig iszik?

Figyelt kérdés
Hétköznap csak azért nem mert a feleség mondjuk úgy hogy megtiltotta. 2 éves házasok. Gyerek nincs.

2015. ápr. 13. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.
2015. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több sebből vérző történet. Egy alkoholistának nem tudod megtiltani hogy mondjuk kedden szerdán ne igyon.


Hagyjuk, én utálom az alkoholistákat, de ez egy se füle se farka kérdés.

2015. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövője.
2015. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A feleség továbbra is tűr, mint egy hlye, a férj meg iszik, ahogy eddig, sőt, hét közben is, csak keveset.


Gratulálok az idióta nőnek, amúgy! Nem tiltani kéne, hanem ultimátumot adni: vagy elvonó, vagy válás.

2015. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semilyen,naphosszat a kocsmaban van majd hazaesik osszehugyozva ,te nem birnad elviselni a buzzet igy lefurdetned es varnadszhogy omajd a kesobbiekben majd megvaltozik.Nemfog megvaltozni esetleg az elvono segithet.
2015. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen közeli rokonom. Kb 30 éve együtt vannak és működik. Az oka összetett, egyrészt a fickó nagyon jól keres, kizárólag a munkája miatt nem iszik hétköznap, de utána alkohol mámor egész hétvégén. A nőt nyilván az anyagi függés, kényelem, megszokás tartja ott. Különben a pasi nem agresszív, közös kassza van, a nő éli mellette világát. Kicsit biztos szenved azért, meg nehéz volt szinte egyedül felnevelni a két azóta felnőtt gyereket, de elfogadta a szitut, nem talált jobbat.
2015. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
na és minek mentél hozzá egy idült alkoholistához?
2015. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sötét.
2015. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó hanem az unokatestvéremről. Az a baj hogy vagy nem látja hogy ez igy nem jó vagy nem tudom. Azt mondja hogy szereti ezért elnézi neki. Nekem apám alkoholista volt, tudom milyen igy felnőni, ő is kibírta hogy hétköznap munka miatt nem ivott. De pénteken munka után haza se jött, egyből kocsmába ment. És mikor hazajött akkor hajnalig cirkusz volt. Valahogy jó lenne segíteni. De haragszik ha rosszat mondok a pasiról.
2015. ápr. 13. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!