Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy bízhatnék ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízhatnék ezek után a férjemben?

Figyelt kérdés
A télen nekem is vettünk egy autót, mert ő sokat használja a másikat. A férjem az utóbbi időben több napon is később ért haza. Amikor megkérdeztem hol volt, azt mondta hogy nyári gumit keres az autómra. Már ez is gyanús volt. Láttam én már ugye autógumit. Ma nincs itthon ezért a barátnőmmel bementünk a kereskedésbe. Ledöbbentünk. Minden autógumi egyforma. Mit lehet azok között keresni? Mondani kell a méretet és már adják is. A pénztárban egy csinos fiatal nő van. Ti mire gondolnátok a helyemben?

2015. ápr. 11. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Hogy elvagy kenyeztetve es kar volt teged felesegul vennie.
2015. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

És csak abban az egy üzletben kereshet gumit, ahol egy csinos pénztáros nő van?


Végülis sok "gumi" közül lehet választani, eltarthat egy darabig.

2015. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szegény férjed boldogabb lenne egy kevésbé autó-orientált és "nyomozó" nővel :D legalábbis én menekülnék, mint Zrínyi Szigetvárról, az biztos
2015. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a pénztárosnő az új nője, hanem egy másik nő máshol. Szóval gyanakodnék, de nem arra a nőre.
2015. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

jézusom, de hülye vagy...

Én is láttam már, ennek ellenére én is keresni szoktam, mert bizony a gumisoknál vannak nagyon jó minőségű, de használt gumik, jó áron... vagy vettem pl új gumit vateráról, mert az illető téli-nyári szettel vette, és télen totálkárosra törte a kocsit, nem kellett neki a nyári...

2015. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ledöbbentünk. Minden autógumi egyforma.


Min döbbentél le, ha láttál már gumit?

2015. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

" Minden autógumi egyforma. Mit lehet azok között keresni?"


El kell hogy keserítselek Kérdező, de ez egyáltalán nem igaz! Hatalmas minőségbeli különbségek lehetnek azonos méretű gumik között! Egy rossz minőségű gumiszett miatt jelentősen romolhat pl.: a féktáv vagy a vizes útviszonyok melletti stabilitás. Ha megvenné a legolcsóbb gagyit akkor akár meg is halhatsz olyan balesetben ami elkerülhető lett volna jobb gumival. A legdrágábbakra viszont keveseknek van pénze, úgyhogy valami köztes megoldást kell keresni, mi is több órát szoktunk keresgélni egy megfelelő szett után.

2015. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, de tökéletlen vagy! :D
2015. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Bízni ezek után? Hogy vettetek neked egy autót és most még gumit is keres rá, ráadásul olyan precízen, hogy ne maradj ott az első kanyarban? Nevetséges vagy. A pénztárosnőnek meg ehhez az egészhez semmi köze. De az önértékeléseddel komoly gondok vannak, szerintem. Én nem autókereskedésbe járnék a helyedben, hanem pszichoterápiára.
2015. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Okos lehet a barátnőd is.Nem csodálkoznék ha másik nője lenne.
2015. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!