Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kell én fizessek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell én fizessek? Teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés

Most szól anyósom, hogy 3 olyan lagzi lesz ebben a hónapban, akiknek a szülei voltak a miénkben. 3!! És most szól... És azt mondja, hogy elmegy ő, de a pénz felét amit ad, azt adjuk mi... MIVAN?? miért adnám én?

Én nem kértem, hogy hívja meg ezeket a számomra teljesen ismeretlen embereket a lagzimba, sőt, konkrétan ellene voltam, de azt mondta, hogy így illik, mert kollégája, barátja, mittudom én kije. Belementem, nem akartam több vitát, ígyis volt elég vita az esküvő körül. Ez volt 4 éve. Most milyen alapon kellene én fizessek azért, mert annak a tök ismeretlen párnak a tök ismertlen gyereke férjhezmegy, és anyósom meg van hívva. Én ezért miért kéne adjak pénz? Menjen ha akar, de mi közöm nekem hozzá? Azoknak se a gyerekeik fizették, hanem ők. Akkor nekem mi közöm hozzá? Amennyit ők adtak annó, az a vacsorájuk ára volt, én nem maradtam plussz pénzzel abból, hogy ők ott voltak. Baromira nem jön jól, mert épp nagyon sokmidnenre kellett pénz, még a fűtésszámlánk sincs kifizetve erre a hónapra, én meg mindig csizmában járok, mert nem volt még pénzem venni egy tavaszi cipőt, ő meg ilyennekkel jön. Kiakadtam teljesen. Vagy én vagyok a hülye és tényleg kell fizessek?


2015. ápr. 15. 10:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

meghívtak ?

nem

akkor nem kell fizetned

2015. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Így járt. Mi ez az adok kapok verseny? Mert a régmúltban ez volt az illendő? Meg mondod, hogy bocsi, de nincs miből. Se most, se később. Majd ha úgy alakul az életed, később meglátogatod őket és viszel valamit. Nehogy már a nyúl vigye a puskát.

Egyébként is.. anyósod miért neked mondja ezt, miért nem a párodnak?

2015. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Ő megy a lagziba, ő adjon pénzt ...

Azert nem semmi az anyós

2015. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Dehogy hívtak meg, azt se tudom kik ezek. A szüleiket max ismerem látásból az esküvői videórol, de még a nevüket sem tudom. Tudom, az volt a legnagyobb hülyeség, hogy belementem akkor régen, hogy meghívja őket, én mondtam akkor is, hogy nem akarok idegeneket a lagzimon, de azzal érvelt, hogy nekik nincs nagy rokonságuk, úgyhogy legalább a barátait hadd hívja meg a fia esküvőjére. Fiatalka voltam még, nem akartam vitát az anyóssal, belementem, gondoltam annyira nem zavarnak. De hogy most én kéne fizessek azok gyerekeinek az esküvőjére... Ez több a soknál!
2015. ápr. 15. 10:56
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha az anyós nem volna, ki kellene találni.
2015. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Kepen rohogtem volna. Penzt a meghivott ad. Ha enni es mulatozni akar, erje be annyival, amennyit korrektul meltanyolni tud a menyasszonytancnal.
2015. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
És azt hozzáteszem, hogy ne egy kis szegény nénikére gondoljatok, még dolgozik, több fizetése van neki egyedül, mint nekünk a férjemmel kettőnknek.
2015. ápr. 15. 11:03
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
anyósod nem normális :DDD sírok..
2015. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

A férjed mit szól ehhez?

Tudod, nekem egy percig nem lenne kérdés, a napi, havi kiadások, vagy az anyós elvárása.

2015. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát nyilván ő sem akar adni. De veszkedni se akar.
2015. ápr. 15. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!