Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyik jó barátom meghívott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik jó barátom meghívott az esküvőjére, utána a szokásos lakodalom lesz! A szállást ők biztosítják, mi 55 km-ről mennénk, ilyen esetben illik igénybe venni? Vagy inkább szerezzünk valakit aki eljön értünk hajnalban?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
ha biztosítják akkor én elfogadnám
2015. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Persze, azért van. Emiatt ne izgulj.
2015. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Én nem venném igénybe.Nyilván nem mondják,hogy figyelj,te csak 55 km-ről jössz, a többiek meg 200-ról,szóval neked nem akarunk kipengetni ennyi pénzt:D. De én a helyedben pl.mondanám,hogy "Figyelj,nekem nincs képem ott aludni a ti kontótokra,mert meg tudom oldani valahogy a hazajutást." Ha erre erősködik,akkor fogadd el,de ha látod rajta a megkönnyebbülést :D akkor egyértelmű.
2015. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk vidéken volt az esküvőnk (a férjem szülővárosába az idős rokonai miatt), de még a szomszéd településről jövőknek is biztosítottunk szállást.

Annyit kértünk, hogy az esküvő előtt 2 héttel válaszoljanak, hogy kérnek-e szobát vagy sem?

Egy egész panziót kibéreltünk végül, mert annyian voltak.

Mondjuk ehhez az is kellett, hogy a tulajdonosnak szóltam, hogy x időtartamtól x időtartamig ne nagyon adjon ki szobát, mert lehetséges, hogy mi magunk telt házat csinálunk.

2015. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ti döntitek el; ha ki van fizetve x főre, akkor simán igénybe venném, egyébként nem.
2015. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én elfogadnám. Most kit szereznétek aki elmenne értetek hajnalban? Azért fizetnétek valakinek pl?
2015. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked is felajánlották a szállást, akkor elfogadnám.
2015. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Én megmondanám, hogy elfogadom a szállást, ha esetleg nem olyanok elől veszem el a helyet akik 200-300 km-ről érkeznek. Ha nekünk is van még szabad hely, akkor élnénk a lehetőséggel.
2015. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Én elfogadnám, bár ez az 55 km elég karcsú. Budapest egyik végéből eljutni a másikba több km. Ilyen távolságból az ember hazavezet a lagzi után szerintem. Egyikőtök bevállalja, hogy sofőr, és nem iszik.
2015. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
ha 550 km lenne elfogadnám..de 55 km nevetségesen kevés.
2015. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!