Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez most csak szerintem kiakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak szerintem kiakasztó, vagy tényleg nem szép?

Figyelt kérdés

Mostohatesómnak (anyukám "új" férjének a lányának) augusztusban lesz az esküvője. Szüleink viszonylag korán elváltak, ő anyukájánál maradt, de ugye nagyon sokat volt nálunk is (az apjánál), úgyhogy szinte együtt nőttünk fel. Szerettük is mindig egymást, soha semmilyen probléma nem volt. Tizenéves korunkban is együtt jártunk bulizni, sokat beszélgettünk, amikor nálunk volt stb. Erre most kiderült, hogy a lagziba nem hív meg minket (engem és tesómat), merthogy mi nem vagyunk a családja. 100 fős lagzi lesz egy Dunai hajón, tele barátokkal is, szóval nem szűk családi vacsora.


Én most úgy érzem, hogy ezek után a polgárira sincs kedvem elmenni, mert nagyon rosszul esik. Nekünk jövőre lesz az esküvőnk, kisebb létszámmal, és meg sem fordult a fejemben, hogy őt ne hívnám meg! Én reagálom túl? Vagy ti elmennétek ezek után az esküvőre?



2014. jún. 19. 13:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
a szülők mit szólnak?
2014. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Az apját sem hívta meg?
2014. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Hát anyukám is eléggé meglepődött, és nem tartja szépnek, de hát nincs beleszólása. Még mostohaapámnak sem...
2014. jún. 19. 13:53
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el. Egyáltalán sehova. Felejtsd el, hogy valaha voltak közös dolgaitok.
2014. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
De. Az apját, és vele anyukámat (mint a felesége) természetesen meghívták. Csak a húgomat és engem nem. Pedig tényleg féltestvérekként nőttünk fel. Szomorú vagyok, hogy "nem érünk annyit", mint egy egyetemi cimbora.
2014. jún. 19. 13:54
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék polgárira se, persze ő sem lenne szívesen látott a saját esküvőmön. És ezen után a telefont nem venném fel neki
2014. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is sértő lenne, de azért elképzelhető, hogy már évek óta nem beszéltetek és kb., mint gyerekkori jóbarátként gondol rátok, ilyen esetben neki fontosabb lehet egy egyetemi cimbora, akivel folyamatosan tartja a kapcsolatot. Attól függetlenül szerintem bunkóság, mert 100 főnél már nem számít 2 ember.
2014. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
27%
Hacsak nem mondta, hogy csak anyudék ketten mehetnek, szerintem meg se fordul a fejébe, hogy Te ezt nem vetted meghívásnak. Gondolom titeket is vár, mint a meghívottak gyerekeit.
2014. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Máig tartjuk a kapcsolatot (25-26 évesek vagyunk). Persze nem mindennap beszélünk, de ugye ugyanúgy találkozunk családi alkalmakkor anyukáméknál (szülinap, karácsony, húsvét stb.), vagy csak hétvégente néha összefutunk. Természetes, hogy mindedenkinek megvan már a maga élete, nem találkozunk, nem beszélünk annyit, de pl. az unokatesóimmal sem, mégis evidens, hogy meghívom őket az esküvőmre, ahogy ők is meghívtak.
2014. jún. 19. 14:00
 10/40 A kérdező kommentje:
8-as, anyukámék direkt rákérdeztek, és nem vagyunk meghívva. Amúgy meg mindketten külön háztartásban élünk már anyuéktól, így ilyenkor külön meghívót is szokás adni, ha meg vannak hívva az érintettek. De mondom, rá is lett kérdezve, mert ők s furcsállták.
2014. jún. 19. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!