Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti elvennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elvennétek egy olyan nőt feleségül aki nem tud és nem is akar megtanulni főzni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 12:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
74%
Nők, ti hozzámennétek egy olyan pasihoz aki nem tud és nem is akar megtanulni főzni/autót szerelni/falat építeni/esztergálni/mosni/porszívózni/fúrni...?
2015. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az, hogy valaki nem tud főzni, önmagában nem jelent problémát. Itt a hozzáállás a taszító, miszerint nem akar egyáltalán megtanulni. Nem az az elvárás, hogy főzzön az asszony, mire az ura hazaér, de egy átlagos felnőtt embertől igen is el lehet várni, hogy minimum magára tudjon főzni - nemtől függetlenül.
2015. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
74%
a nem akar hozzaallas miatt biztos hogy nem!
2015. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
77%
Miért baj, hogy nem akar? Ha nem érdekli, soha nem fog jókat főzni, csak sablon kajákat.
2015. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim ***** válasza:
77%
Te tudsz főzni? Vagy ez csak az asszonytól lenne elvárás?
2015. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem itt a "nem akar megtanulni főzni" inkább azt jelenti, hogy nem szeretné, ha a párkapcsolatban, családban ez csak és kizárólag az ő dolga lenne. Ebben egyet is értek vele. De amint már más is írta, annyi elvárható tőle (mint mindenki mástól is), hogy legalább alapszinten, magára tudjon főzni.
2015. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 A kérdező kommentje:
Én főzök mindig. Ha akkor otthon van akkor mindig segít nekem. Próbáltam tanítani, hogy mit mikor hogyan kell, de nem érdekelte és mondta, hogy nem is akar megtanulni.
2015. ápr. 19. 12:34
 8/145 anonim ***** válasza:
54%
A hozzáállás kérdése már fontosabb, mint maga a tény, hogy tud-e vagy sem. :D Első tipikus női válasz, de tejesen jogos. Ha én nem tudom kicserélni a kettős tömegű lendkereket az asszony Tdi Golfjában, akkor már életképtelennek számítok? Csak mert a sztereotípiának köszönhetően a férfi tud(jon) autót szerelni. :D Na de kérem, tényleg szét kell tudnia szedni egy turbót? :D Esetleg elég az olajcsere tudománya is? És ha az sem megy? Akkor legalább tudjon vezetni? De ha az sem, akkor legalább magától legyen képes felöltözni? Na ugye, gondolkozz el kedves kérdező. :D Én a főzni nem tudó nőkről leginkább a pláza cicákra meg a hülye pic.ákra asszociálok szóval nem venném el. :D
2015. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 anonim ***** válasza:
24%
2015. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 anonim ***** válasza:
74%
Az autószerelés nem ugyanez a kategória, mert enni mindenki eszik, autója viszont nincs mindenkinek.
2015. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!