Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sokszor hallom, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallom, hogy a férfiak nem akarnak nősülni, házasodni. Miért tegyék? Mi előnyük származna belőle?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 12:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem senkinek nem származik előnye a házasságból.
2015. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
97%
Pont ugyanannyi, mint a nőknek: ha valakit jobban szeretsz mindennél, boldoggá tesz az, hogy ő is csak hozzád akar tartozni, és ezt esküvel is kinyilvánítja. Egyébként minden egyéb ok csak belemagyarázás, és nem jár jobban több nő, mint több férfi a házassággal.
2015. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet egy kalap ala venni. Az en ferjem akart. Nem lehet erre valaszlni mi az elonye es mi a hatranya. Vagy aterzed vagy nem.
2015. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
Akiben felemrül a kérdés, annak hiába magyarázod, akinek lehet magyarázni, abban fel sem merül a kérdés.
2015. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
52%
Én sem akarok. És nő vagyok.
2015. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
10%
A házassággal a nők járnak jól (válás esetén fele vagyon, stb.), érthető, ha a férfiak nem akarnak házasodni.
2015. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tényleg? Hát, érdekes, szüleim házasságából pont, hogy apám járt jól, fél ház és autó stb.
2015. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
17%

hat oszinten mostanaban semmi elonye senkinek a hazassagbol.

Regen ugye nem volt osszebatyuzas es kozos alvas sem .

ha a ferfi a valsztott holgyel akart ebredni es elni (nem szexrol beszelek az mindig is volt mindenhol) akkor bizony kellett a hazassag.

A mai lanyok olcson adjak magukat 1-2 honap utan osszebatyuznak felesegkent elnek szeretnek stb

Akkor miert is sietne nosulni egy pasi? Ha elromlik osszebatyuzik a kovetkezo holgyel

2015. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán házasodnak azért az emberek, mert előnyt akarnak belőle kovácsolni.

Aki akar házasodni általában azért, hogy hivatalosan is egymás hozzátartozói legyenek, hogy minden téren, tehát jogilag is közösséget vállaljanak, vagy mert ez nekik érzelmileg valami többletet jelent, ilyen és ehhez hasonló okok miatt.

Akik meg nem akarnak, azok vagy csalódtak a házasság intézményében, vagy a fenti dolgok nem jelentenek nekik semmit.


Hozzátenném csak úgy halkan, hogy gőzöm nincs, mi ezen az oldalon ez a "férfiak nem akarnak nősülni" mánia, ahogy én látom, legalábbis felénk kb. ugyanannyi nő nem akar férjhez menni.

2015. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Szerintem is kb. azonos a nők és férfiak között azok száma, akiknek a házasság nem jelent sokat. De itt az oldalon általában csak az egyik nemtől olvashatod, hogy már x hónap óta együtt járunk, de még mindig nem kérte meg a kezem.
2015. ápr. 22. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!