Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjek, felesegek veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjek, felesegek veletek volt mar olyan, hogy nem kivantatok egymast EGYALTALAN?

Figyelt kérdés

Szeretem a ferjem de a hazassagunk anno megromlott (baromi komplikalt) es beleszerettem egy masik pasiba, o is belem, de nem csaltam meg a ferjem.


Viszont, egyszeruen aszexualis lettem. Imadom a szexet, vilageletemben flortoltem, elveztem h tetszem a pasiknak, eszrevettem ha lattam egy jo pasit...most pedig abszolut semmi. Senkire nem nezek es latom, hogy tetszem a ferfiaknak de egyszeruen nem erdekelnek meg flort szintjen sem.


Negy honapja nem voltunk egyutt a ferjemmel es ugyan baromira hianyzik a szex, megsem tudom magam ra ravenni h lefekudjek vele vagy massal. Olyan mintha kvazi "megvakultam" volna vagy ilyesmi, teljesen elvesztettem az erdeklodesem szexualisan, es egyszeruen csak azzal a bizonyos valakivel szeretnek lenni.


Mivel ez nem perspektiva, ezert muszaj ebbol az apatiabol kikecmeregnem valahogy es tudom, probaljak nyitni a ferjem fele, vagy legalabb kezdjek mas pasikat eszrevenni,,,de szimplan nem tudok.


Meg sosem tortent velem ilyesmi es oszinten, eleg ijeszto. Most akkor eletem vegeig ilyen leszek?Van olyan, h valaki teljesen elveszti a szexualis erdeklodeset egyik naprol a masikra? Azon a masik pasin kivul egyszeruen senki nem erdekel (eleg gaz) de o viszont nagyon.


A kerdes az, hogy hogy lehet ebbol kilabalni?Valaki volt mar hasonlo helyzetben?


Mivel ez a GYK igy zomeben itelkezesre szamitok, de ha mar csak egy normalis, konstruktiv valasz jon akkor kar megerte:-)


Egyebkent 5 eves hazassag, 33/N 45 F a masik pasi 40



2015. ápr. 24. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat teljesen megromlik és a két fél nem tesz semmit, hogy rendbe tegyék, akkor igen, eltávolodnak egymástól és ez azzal is jár, hogy kívánni sem fogják egymást.

Nekem az fordult csak meg a fejemben, hogy miért nem váltok el, vagy rakjátok rendbe a házasságotokat? Ennek van így értelme? Együtt élsz egy emberrel, akire már abszolút nem vágysz, miközben beleszerettél egy másikba. És nyilván nem aszexuális lettél, csak a férjedet nem kívánod, a másikkal meg a lelkiismeret nem visz rá, hogy lefeküdj vele. Ami meg nagyon szép és jó, csak szerintem előbb otthon kéne vagy rendbe tenni a dolgokat vagy lezárni. És akkor végre boldog lehetsz te is, meg esetleg a férjed is, mert nem hiszem, hogy ennek így van értelme.

2015. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha fülig szerelmes vagyok, nekem sincs igényem szexre senki mással, még a világ legjobb pasijával sem. Sőt, fantáziálgatásra sem. Ha elmúlik a rózsaszín köd a másik férfival, és még mindig nem kell senki, akkor kezdj azon gondolkodni, hogy valami nem stimmel.
2015. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd el a férjednek az egészet. Gondolom, szeretné már négy hónap után tudni, hogy mi van veled. Ha annyira rossz a házasságod, akkor megbeszélitek, nyugodtan, nem egymás hajába tépve, szétmentek, aztán szabad a pálya számodra.
2015. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Mivel nem szereted a férjed logikus, hogy nem is kívánod. Válj el, zárjátok le a férjeddel a rossz házasságot, és kezdeményezz a másiknál akit valójában szeretsz. Ennyi. Mi mást vársz? Mondjuk, hogy szeress újra a férjedbe? Ez már rég halott ügy, te csak itt keresel kibúvót!
2015. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Abszolut jol latod es koszonom a valaszt, ime az ok amiert egyelore meg nem valtam el: a ferjem borderline depresszios, es segitsegre van szuksege. Az szuper h szedi a gyogyszeret de ez csak tunetkezeles, magat a problemat nem oldja meg, ezert elkezdett pszichologushoz jarni, es tegnap kibukott belole, hogy o nem szeret oda jarni, mert nem erzi h a pasi segitseg lenne, mert csak frusztralja ot.


A kovetkezo lepes az, hogy elviszem csoport terapiara jov heten, vegigulom vele az elso alkalmat de a tobbire mar egyedul kell elmennie:-)A terv az, hogy elvalok amint jobban lesz, es ha minden a terv szerint megy akkor hamarosan tenyleg jobban lesz.


A baratnoimmel megbeszeltuk, hogy osszekoltozunk de ez emg odebb van:-)Probaltam vele ezekrol a dolgokrol beszelgetni de egy szorongo, depresszios emberrel aki a napfenyes tengerpartbol csak a lehetseges capat latja....nos eleg nehez:-))


O kivan engem, imad, szeret...de egyszeruen abszolut elvesztettem iranta az erdeklodesem. A masik pasi viszont hazas, akarcsak en. Neki is boldogtalan a hazassaga, de neki azert mert van egy militista mentalitasu felesege aki megmondja h mit es hogyan kell csinalni es kvazi kontrollalja az eletet. Eszak Korea rulez:-)))


Hat ezert:-)

2015. ápr. 24. 18:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent mindenkit felpontoztam, legyszi ne pontozzatok le egymast.:-)
2015. ápr. 24. 18:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hát elég zűrös ez az egész!
2015. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

"és egyszerüen csak azzal a bizonyos valakivel szeretnék lenni"


Ha elszállt a rózsaszin köd, ezzel a pasival is ugy fogsz érezni,mint most a férjeddel!


Valóban jobb,ha elválsz és a férjed talál magának egy szeretõ feleséget,akinek a legfontosabb lesz a vi lágon.Te meg flörtöljél,amig jól esik! Nem biztos,hogy ez a pasi igazat mond neked a feleségével kapcsolatban!

2015. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Viszont, egyszeruen aszexualis lettem.


es ugyan baromira hianyzik a szex


Van olyan, h valaki teljesen elveszti a szexualis erdeklodeset egyik naprol a masikra?


Ez csak nekem tűnik ellentmondásnak?


Most hiányzik a szex, vagy nem egyáltalán nem érdekel?

2015. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból írom,de a depis férjed mi van ha bekattan?

Én szabadulnék tőle minél előbb!

2015. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!