Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, akik az elso trimesz...

Kismamak, akik az elso trimeszterben nem kivantatok egyaltalan a hust milyen nemu a babatok?

Figyelt kérdés

Tenleg csupa kivancsisagbol kerdem, felre ne ertsetek. 16 hetes vagyok es barmilyen nemu babanak szivbol fogunk orulni a fejemmel. Baratnom, ra sem birt nezni a husra es kislanya szuletett. Regen itt is irta egy kismama, hogy nem kivanta a husit es kislanya szuletett, kolegam felesegenek szinten kislanya szuletett es nem birta megenni a hust. Szoval csupan kivancsisagbol kierdem.

Mindenkinek boldog babavarast vagy babazast!


2009. szept. 9. 14:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
kislány
2009. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel, én sem tudom megenni a húst mióta terhes vagyok :)

Ha minden igaz ma megtudhatjuk a nemét, ha érdekel megírom :)

18 heteske

2009. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Fiú.
2009. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Lány. Pedig kicsi koromtól kezdve "húsfüggő" vagyok. Ha kimarad egy étkezésből (nem nap!!!), akkor már úgy érzem nem volt teljes a táplálkozás. Ehhez képest 3 hónapig a látványától is rosszul voltam...


26 hetesek

2009. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lány. De én amúgy sem vagyok oda a húsért.
2009. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is kislányt várok:-)

23km

2009. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra emlékszem, hogy előtte mindenem volt a szaftos husik (szóval valamilyen lével). Amikor terhes lettem nem tudtam, hogy miért undorodtam meg tőle, aztán megtudtam, hogy bébi lessz, hát ezért. Arra nem emlékszem, hogy rántott husit ettem-e. Fiú lett. Lányokkal ilyen nem volt.
2009. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiú, de én sem kedveltem előtte sem a húst annyira...
2009. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kislány
2009. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én egyik gyereknél sem kívántam a húst, olyan szinten megundorodtam tőle, hogy a bolognaiból is megpróbáltam kikotorni, nehogy a számba kerüljön egy mikroszemcsényi is. :) Mind a két gyerekem fiú lett. Okosabb nem lettél ahogy elnézem kb. 50-50% :D:D:D
2009. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!