Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség! Azt hiszem, házisárk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Azt hiszem, házisárkány lettem!?

Figyelt kérdés

Rá kellett eszméljek,hogy azzá lettem,ami sosem akartam lenni.Talán a túlzott féltés,gondoskodás.Sok kis apróság.

A párom leült velem és szembesített ezzel,szörnyű volt.

Nem akarok ilyen lenni,nem akarom,hogy a kapcsolatunk rámenjen.

Mikre figyeljek,hogy újra az a csodás társ lehessek számára,akibe beleszeretett?

Minden ötletre kíváncsi vagyok!



2015. ápr. 28. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A hibánk beismerése a legnehezebb, de ha már sikerült, akkor az egyenes út a pozitív változáshoz. Ha tudod, hogy baj van veled és azt is tudod, hogy mi, akkor azt egyszerűen lehet orvosolni, attól függően, hogy mi a gond. Ha sokat veszekszel, akkor konfliktus esetén maradj csendben, gondold át magadban, és higgadt fejjel mondd el a véleményedet. Ha túl sokat ellenőrizgeted a férjed, akkor álld meg, hogy megkérdezd tőle állandóan, hogy mit csinált, hogy telik a napja.
2015. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Biztos, hogy magadtól lettél házisárkány és nem azzá tettek,mert nem mindegy!?
2015. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Parod nem mondta el, hogy neki mi nem jo?

Nem mondta,hogy milyen voltal regen ami most nem?

Nem szembrsitett azzal,hogy mirrt is szeretett beled?

Mi volt benned csodas?

2015. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szelídülj meg, legyél figyelmes, ne legyél telhetetlen.
2015. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Mielőtt sárkánykodni kezdenél, egy pillanatra állj meg, gondolkozz, és kérdezd meg magadtól: tényleg muszáj most ekkora balhét csapni ezért? És rájössz, hogy sárkánykodás nélküli is el tudod rendezni az ügyeket. Sőt, így még a saját hangulatod sem romlik el.
2015. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
KAMU!
2015. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Azt hiszem mindannyian azok leszunk egy ido után :)


28N

2015. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Azzal baj van,aki lepontoz.Uccu neki még egy 0!
2015. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
57%

Nagyon fontos lenne, hogy szemléletet válts.

Legyen célod. Hogy MILYEN szeretnél lenni.

2015. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a probléma,hogy túlságosan kioktató tudok lenni számára (gyerekekkel dolgozom)és néha akaratos.

Minden más területen teljes az összhang.

Elkezdtem olvasni Soma: Hogyan ne sárkányosodjunk el? című könyvét.Sok apróságra hívta fel a figyelmem.

Lazábban kezelem a dolgokat és nem játszom az anyukáját,elvégre felnőtt ember ő is.

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!Sokat segítettek,hogy ne adjam fel :)

2015. ápr. 29. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!