Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Ti rögtön éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Ti rögtön éreztétek, hogy összetartoztok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi igen, de úgy hallottam, ez ritka. 15 évesek voltunk, összetalálkoztunk, minden stimmelt, lebeszéltük, ha továbbra is így lesz, pár év múlva összeházasodunk, már akkor megbeszéltük a gyerekek neveit (nem röhögni, ez igaz), azóta van három nagy gyerekünk, és nagyon, nagyon sokat változtunk kívül-belül, de mindig átíveltük a gondokat, és nagyon jó a házasságunk.
2015. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én két hét után tudtam hogy ő lesz a férjem,nem is halogattuk azonosak voltak az érzéseink. fél évre rá megkért 5 hónap múlva össze is házasodtunk.Szeretjük,tiszteljük a másikat,és kommunikálunk egymással,több nem is kell egy kapcsolathoz.7éve vagyunk együtt de sose bántam.Vannak nehezebb időszakok,de hogy minden működjön,igenis tenni kell mindkét félnek hozzá.
2015. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rögtön éreztük,és érezzük most is!
2015. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Rögtön èreztük,pedig èppen màsokkal voltunk hàzasok.

Lehet lepontozni.

2015. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Akkor én kivétel leszek, mert én soha nem gondoltam volna, hogy a férjem lesz a férjem. Én akkor még nagyon nem tudtam elképzelni a házasságot, nem is ebben gondolkodtam, volt olyan időszak, amikor nem is volt olyan jó a kapcsolatok. De olyan 27 éves korom körül el kezdtem érezni, hogy milyen szerencsés nő vagyok és hogy milyen csodálatos férfi van mellettem. A párom is érezte bennem a változást, nem is halogatta lánykérést. Boldogan mondtam igent, már 12 éve vagyunk házasok, 20 éve vagyunk együtt és tudom, hogy a legjobb döntést hoztam meg, attól függetlenül, hogy azonnal nem gondoltam volna, hogy ő lesz az.
2015. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen énis éreztem hogy megtealáltam az én életem párja ,az én másik felemet az elejétől, de azótta sokminden megváltozott,nem értün eggyet semmiben eltérő a jövőbeli tervek csak kevés amiben jól kiegyensúlyozuk egymás.
2015. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem...

Egyáltalán nem akartam párkapcsolatot...

Aztán mégis nagyon vonzott, de a műltbéli csalődasok miatt nem hittem el, hogy igaz amit érzek..

Aztán elhittem.. :)

2015. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Forevernow válasza:
37%
Mi is az első perctől tudtuk :) nagyon nagyon sok buktató meg gondolkodás volt, mire eljutottunk odáig, hogy összeházasodjunk.. Az első perctől a legjobb barátok vagyunk, mára már társak is. Én 19 vagyok, a férjem 42.
2015. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem lett így megfogalmazva, hogy "összetartozunk", de éreztük, hogy az első perctől kezdve van valami közöttünk, ami több, mint barátság. Akkor barátok lettünk, rá bő fél évre összejöttünk (azért kellett ennyi idő, mert mint utólag kiderült, mindketten attól tartottunk, hogyha nem működne a dolog, barátok sem leszünk és elveszítjük a másikat), és már akkor biztos voltam benne, hogy nekem csak ő kell, senki más. 17 éves voltam.

Azóta eltelt 10 év, de az a kezdeti "szikra" vagy minek nevezzem, még mindig megvan.

2015. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen,én ezt éreztem,aztán két hét múlva megcsalt.Egy hónapig viszonya volt a hátam mögött.Persze nem vallotta be csak hónapok múlva,de éreztem hogy valami nem stimmel.Szakitottunk aztán újrakezdtük.Bárcsak ne tettem volna!Ő fürdik a boldogságban,hogy megtalálta az igazit,nekem meg maradt a bizalmatlanság és a kétség!
2015. ápr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!