Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azokhoz szólok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólok, akik nem rögtön az elsővel házasodtak össze! Életetek legelsöprőbb szerelme lett a férjetek/feleségetek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, aki tökéletes: sikeres, okos, humoros, a munkája az élete, nagyon alkotó típus, imád utazni, stb. Ugyanolyan, mint én.:) De: nem érzem azt az elsöprő, mindent felégető szerelmet még 2 hónap járás után sem, amit az exem iránt éreztem. (Már nem szeretem őt, régen szakítottunk, csak emlékszem az érzésre.)


Be kell érni egy közepes szerelemmel, nem kell a mindent elsöprőre várni? Jobb a közepes szerelem, mint a semmilyen?


Mit gondoltok?


27N


2014. aug. 7. 10:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%

A mindent felegeto szerelmet ne keresd, inkabb a tarsat keresd, akivel egyutt tudsz elni. Inkabb kozepes lang, mert az melegen tart, a felegeto pedig kihuny egy ido utan.


27 eves vagy, meddig akarsz meg varni? Amig kifutsz az idobol?

2014. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem léezik közepes, vagy elsöprő szerelem..

A szerelem, az szerelem..


Az elsöprő szerelem, max féktelen vonződás szenvedély, ne keverjük a szerelemmel.. A tóbbi egy idő után kiég, csitul, az előbbi sosem müúlik, hanem mélyebb lesz, és szeretettel párosul.

Mindkettőben volt tapasztalatom, az elsöprő esetén esélyünk nemlett vokna hosszútávú kapcsoatra, soha nem mentem volna hozzá. A férjemez sokkal mélyebb érzelmek kötnek, ha ránézek 6 év után is megremegek, vagy melegség támad a hasamban..stb..


27/n

2014. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

2féle válasz lesz:

egyik amit az első is leírt


a másik pedig majd arra buzdít hogy várj az elsöprésre


de neked kell mérlegelni, végül is ez csak 2 hónap, ha jól elvagytok akkor hajrá, nem biztos, hogy a férjed lesz

2014. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
1: na azért...nem futok ki az időből még jó ideig, ha a gyerekvállalásra céloztál (nem vagyok benne biztos egyébként, hogy akarok gyereket, nem tudom még).
2014. aug. 7. 10:17
 5/43 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan, hogy elsöprő szerelem. Egyszerűen csak annyi van, hogy az ember szerelmes valakibe, és egész lényével kívánja. De van olyan szerelem is ami jól eső érzést ad, biztonságot.

Az első szerelem nekem is szenvedélyes volt. Végül is 3 éven át voltam szerelmes belé. Ha láttam-elpirultam. Ha hozzám és mintha bizsergett volna. De nem engem választott élete párjának, így vége lett.

A férjem mellett nyugodt vagyok, biztonságot ad. Szerelmes vagyok belé, megdobogtatja a szívemet ha meglátom, de az az erős szenvedély ami az első szerelemnél volt nincs meg. De nem is baj. Ha most mérlegelnem kéne, akkor a férjemet sokkal jobban szeretem, mert nincs olyan érzésem, hogy "gyorsan ég a láng".

2014. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%

16 évig voltam együtt a férjemmel, akit szerettem ugyan, de csak később tudtam meg, mi az igazi szerelem. Ezért lett válás a vége. :( Mert az az elsöprő, ha jön, akkor mindent borít, és mindent visz. Az igazi nagy szerelmemmel már 9 éve vagyunk együtt, ő "rabolta" el a szívem, és a mai napig úgy érzem, bárcsak vártam volna rá. A volt férjemmel egyébként 7 év együtt járás után házasodtunk össze, olyan érzésekkel, hogy ő megfelelő családfenntartó lesz, összeillünk, és szerettem is,.... de az messze nem szerelem volt. Sérültem ebben a házasságban, és a válást akkora kudarcként éltem meg, hogy szerelem ide vagy oda, örökre elment tőle a kedvem.

Persze van aki vár, vár, várja az igazit, aki nem jön el, az évek meg elmennek felette, az sem jó...sőt.

2014. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
6: nem tudom eldönteni, hogy jobb-e az igazi szerelem nélkül valakivel, vagy egyedül jobb-e. nehéz kérdés.:)
2014. aug. 7. 10:31
 8/43 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Kérdező! A válaszaidból nekem úgy tűnik, te már döntöttél. Hagyd ott ezt a fiút és add meg neki az esélyt, hogy találjon valakit, aki őt "igazinak, mindent elsöprőnek" tart.
2014. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
8: nem döntöttem, éppen azt írom, hogy nem tudok dönteni.:) még hagyok időt természetesen, hátha megjön a nagy érzés!:)
2014. aug. 7. 10:39
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
pont az elején van a köd meg az elsöprés, ha eddig nem jött meg, szerintem nem fog
2014. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!