Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A menyasszonyok kérdéseiből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyok kérdéseiből, válaszaiból ti is rögtön leszűritek, hogy melyiket nem szabadna elvenni, mert rövid úton válás lesz a vége?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ennyiből még nem lehet leszűrni. Nem látod a kontextust, nem ismered az illető stílusát, hogy nála mi mit jelent. Ami neked elfogadhatatlan, az másnak lehet elfogadható vagy akár a kedvenc tulajdonsága. Mindezeken kívül pedig bárkinek lehet rossz napja, amikor hülyeségeket ír.


De a te kérdésedből én is leszűrhetném, hogy te olyan pletykás vénasszony (vénember) leszel, aki három mondatból "kitalálja" valakinek az egész élettörténetét.

2015. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem, én nem szűröm le rögtön.
2015. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Már megint te? :D


Zsák a foltját. Lehet, akármilyen is a menyasszony, olyan a vőlegény is és teljesen jól ellesznek. :)

2015. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom leszűrni, nekem ki a szimpatikus. Válás nem lenne, mert én is nőnemű vagyok :D. De közben lehet, a vőlegényével meg teljesen passzolnak egymáshoz, és ők lesznek az évszázad házaspárja. Teszem azt, engem ki lehet kergetni a világból azzal a hozzáállással, hogy pl.:

-remélem, a vendégek odateszik magukat, mert a nászajándékpénzből akarjuk kifizetni az éttermet

-minden héten üldöztem a párom azzal, hogy mikor vesz már el, aztán meguntam, és én kértem meg a kezét

-fú, a fotós el mert kérni 70 ezer forintot egész napi munkáért, lehúzós k.cs.g stb...


De ha ők ketten ezekben a kérdésekben egyetértenek, akkor csak azért, mert másnak hisztisnek tűnik, ők lehet, hogy megtalálták életük szerelmét, és hosszabb lesz a házasságuk, mint bárki másnak, akinek az a hozzáállás nem szimpatikus, és aki azt hiszi, a nő mellett nem lehet hosszabb időn át kibírni :D.

2015. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudom leszűrni néhány mondatból és nem is akarom. Nem vagyok jós, nincs varázsgömböm és nem is akarok bölcsebb lenni annál, aki megkérte az illető kezét. Attól még, hogy nekem nem szimpatikus valami, amit mond, nem vonok le elhamarkodott következtetéseket és pár mondat alapján nem ítélem el. De te tényleg iszonyat egy pletykafészek vagy, ha ilyenekkel foglalkozol. Mennyi idős vagy? 60 éves?
2015. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem unod még, hogy folyton mások magánéletében túrkálsz? Látom, neked nagyon nagyon fáj, hogy vannak, akiket feleségül vesznek. Állandóan szerencsétlen menyasszonyokat cseszteted.......
2015. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na jó, de nem a mi menyasszonyunk, miért akarnád elvenni a menyasszonyokat, akár gondolatban is?


Én az egyedülálló lányok válaszaibúl leszűröm, rövid távon és ők is az enyémből.


Ez a korai fázisú ismerkedés. Nincs ebben semmi rossz, nyilván két rettenetesen eltérő embernek nem lenne szerencsés összeházasodnia.


Gondolj bele, miközben, te énekeled a Himnuszt, aközben az aszonykád a hasát csapkodva röhög rajta. Szerinted működne? :-) Mit tanulna meg ebből a gyerek?


Vagy egy másik példa, pl. amíg az asszonykád Istenhívő, addig te lépten nyomon káromolod az Istent, ez működne?


Esetleg a feleséged azt mondja a gyereknek, hogy Magyarország egy nagy kupleráj, te meg azt mondod a gyereknek, hogy Magyarország a Hazánk és egyrészt örülni kell, hogy egyáltalán van, mert bizony sok embernek a világban nincs, vagy háború, járvány súlytja.


Vannak dolgok, amik kizárják egymást.

2015. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!