Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van jogom elvenni a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom elvenni a férjem fizetését ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Lett egy kaszinó a városban, pedig már 5 éve, hogy a játékszenvedélye nyugvóponton volt. Most bejelentkezett a kaszinóba, mert játszani akar. Régebben mindig ideadta a fizetését, de mióta kivonták a forgalomból a játékgépeket, több tízezer forintokkal mászkált. De mivel megint új helyzet állt elő és itt az új inger - a kaszinó, ezért tennem kell valamit. De hogy kérjem el a fizetését, amiért megdolgozott? Van jogom hozzá?
2014. szept. 27. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nos, én elvenném, és nem mehetne kaszinóba. Megmondanám, hogy vagy a kaszinót felejti el, vagy engem.
2014. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nincs hozzá jogod.

Bár mondjuk én nem sokáig lennék együtt egy játékfüggővel, még külön kasszával sem.

2014. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez ugyanaz mint alkoholistanal az uldozo-uldozott jatszma. Csak konzervalja a fuggoseget. Olvass utana!
2014. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Az en volegenyem pedig a bingoba jart...

megmondtam hogy vagy en vagy a bingo.. Leallt vele,aztan megint elkezdte,most elszedem a fizeteset hiaba jog ide vagy oda... mostmar nem jar... kerd el nyugodtan,a ferjed..

2014. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs jogod hozzá, két önálló felnőtt ember vagytok, egyikőtök se gyerek. Neki kéne uralkodnia magán, neked meg lelkileg támogatnod. Szerintem ez csak így működik. Ha nincs meg ez a partnerség, akkor nem lesz boldog ez a kapcsolat.
2014. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nincs jogod !
2014. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogod nincs hozzá.

De sok esetben csak ez segít. Én is függő voltam (más függőség, de hasonló dinamikájú) és nagyban segítette a gyógyulásom az, hogy a körülöttem lévők a sarkukra álltak és gyakorlatilag teljesen bekorlátoztak. Gyakorlatilag egy időre gyerekstátuszba raktak. Durva módszernek tűnhet, de sokszor csak ez segít.

2014. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Nincs jogod hozzá sajnos. Mondd neki, hogy válasszon: vagy te, vagy a kaszinó.
2014. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Mond neki, hogy mától külön kasszán vagytok. Kérd, hogy adja oda minden költségnek a felét.

Csinálj előre egy havi költségvetést. Ha ilyen emberrel akarod leélni az életedet, tisztázzátok a játékszabályokat.

Ha nem fizet, add be válópert.

2014. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Azt írod régen mindig odaadta a fizetését. Az hogyan volt, hogyan kezdődött? Szerintem legyél nyílt hozzá, elvégre neki akarsz segíteni. Mond el neki, hogy aggaszt az új helyzet, hogy megint veszélyzónába kerültetek, ezért nyugodtabb lennél, ha csak kisebb összegekkel mászkálna. A többit tegyétek biztos helyre és közösen költsetek belőle. Az is lehet, hogy csak túlaggódod ezt, lehet hogy ha ezt meghallja nagyot nevet és minden további nélkül otthon hagyja a pénzt, ha azt szeretnéd. Beszélj vele inkább.
2014. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!