Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal, gyermektelen házaspáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, gyermektelen házaspárok! Milyen közös időtöltésetek van a házastársatokkal? Naponta mennyi időt töltötök közösen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Abból az alkalomból, hogy valaki 1000-szer teszi fel ezt a kérdést, elárulom.

Az üregi nyulakat utánozzuk.

2015. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Igazából a nap 24 órájában együtt vagyunk, mert egy helyen dolgozunk, mostanában nagyon sok a túlóra, és lefoglal az építkezés, de alap esetben be szoktunk iktatni pár havonta mozit és igyekszünk a lehető legtöbbet a szabadban tölteni, biciklizünk , túrázunk, szoktunk 1 napos kirándulásokat csinálni szomszéd városokba ahol van látnivaló, ha nem tudunk nagyobb összeget költeni akkor itthon bográcsozunk barátokkal, vagy elmegyünk sétálni, fagyizni, ha gyerekes ha nem szoktunk tollasozni vagy labdázni, ha rossz az idő akkor bent vagyunk, tartunk mozidélutánt vagy társasozunk ( Monopoly, Rizikó stb...).
2015. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Munka után, elintézzük, amit kell, így késő délutántól, estétől általában együtt vagyunk. Teljesen változó, hogy mit csinálunk. Hét közben általában semmi különös. Inkább hétvégén csinálunk programokat. Kirándulás, elmegyünk sétálni, ebédelni, vacsorázni, közösen sportolunk, színház, mozi, kiállítás, koncert, hangverseny. Otthon közös főzés, filmezés. Meg persze szex :) Még biztosan van sok minden, amit csinálunk, de most ezek jutottak hirtelen az eszembe.
2015. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem általában 5 körül ér haza, én 6 maximum. Otthoni teendőket végezzük el, főzés, takarítás, én szoktam járni edzeni, akkor 8 körül érek haza.

Hétköznap ritkán megyünk bárhova is, jobb otthon pihenni :) 10 körül szoktunk feküdni. Ha megyünk valahova, az általában a szombat, mert akkor vagyunk otthon mindketten. Otthon általában filmezünk, játszunk, a férjem makettezik. Stb.

Én 28 vagyok a férjem 36

2015. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!