Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helyrehozható ez a probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható ez a probléma közöttünk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy a feleségem mintha eltávolodna tőlem, aztán a napokban rákérdeztem, hogy mi a baj, mire nehezen kibökte, hogy ő már nem érez irántam szerelmet, csak szeretet, s már vágyat sem érez irántam. Nem tudja, hogy ez csak átmeneti, vagy végleges.Én ettől teljesen letörtem, mert én viszont nagyon szeretem őt. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2015. máj. 8. 08:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Egyenesen kérdezz rá, hogy érdemes-e törnöd magad a változtatáson, vagy mindenképpen lelép a kollégával, postással, vagy valami más nős emberrel.
2015. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Voltam ilyen helyzetben. Nem lehet előre megjósolni, mi lesz a végén. Vissza lehet hozni sok-sok munkával, de van amikor már késő. Nálunk az volt, mi elváltunk. De ismerek olyat, akinek sikerült.
2015. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
88%

Igen! Énis szoktam néha úgy érezni, ahogy a feleséged. Ezt helyre lehet hozni, ne aggódj. Kedveskedj neki, vigyél neki virágot vagy amit szeret, sok közös program. Újra hóditsd meg :) Hajrá!


N

2015. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Ás a feleségnek mit tanácsoltok? Mit tegyen a házassága érdekében?
2015. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Én nagyon szeretném megoldani ezt a helyzetet, mert nagyon szeretem és Vele szeretném leélni az életem. Ő annyit mondott, hogy ha ez végleges, ő akkor sem szeretne elválni, én viszont nem tudnék olyan emberrel élni, aki nem szeret...
2015. máj. 8. 09:01
 6/25 anonim válasza:
87%
4-es, próbálja a szépet látni a férjében.
2015. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 3-as, igen én is erre gondoltam. Ezt mondtam is neki, hogy talán több időt kellene együtt töltenünk, többet beszélgetnünk, és igen figyelmesebbnek kell lennem Vele..
2015. máj. 8. 09:03
 8/25 A kérdező kommentje:
Tudjátok őt egy kicsit zavarja, hogy eléggé különbözünk egymástól..Míg én egy kicsit befelé forduló alkat vagyok (félreértés ne essék nem rossz értelemben, csak én inkább belülről élem meg a dolgokat), ő erősen kifelé nyíló személyiség...Sokszor azt gondolja, hogy nem vagyok boldog mellette, pedig ez nem igaz..
2015. máj. 8. 09:05
 9/25 Bence_ ***** válasza:
83%
Ehhez neki is tennie kéne. Dolgoznia magán, hogy téged lásson a legjobb pasinak.
2015. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Valahol egy kicsit megértem Őt..Új munkahelyen dolgozik egy pár hónapja, ahol nagyrészt Vele egykorú nőkkel dolgozik, de akad pár férfi is..A feleségem pedig nagyon csinos és vonzó NŐ csupa nagybetűvel...S kapja folyamatosan a bókokat is. Nem mintha én nem dicsérném folyamatosan. Minden nap elmondom Neki, hogy mennyire szeretem és, hogy mennyire vonzó...De hát ugye egy idegen szájából sokkal izgalmasabban hangzik..
2015. máj. 8. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!