Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány boldog házasságot látsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány boldog házasságot látsz?

Figyelt kérdés
az ismeretségi körödben. És amit még leírnál erről. pl. amit mások nem így csinálnak. Valami, amin elcsodálkoztál....

2015. máj. 13. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Egyet sem :(

Olyat látok:

- ahol anyagi okok miatt vannak együtt

- ahol azért vannak együtt, mert más nem lenne

- ahol azért vannak együtt, mert más sem lenne jobb

- ahol a gyerek miatt vannak együtt

- ahol a család várja el, hogy együtt maradjanak

Olyat láttam, akiket nagyon boldog, összeillő párnak gondoltam, de nem csak, mindenki az ismeretségi körben, aztán elváltak és elég durva dolgok derültek ki róluk.

Talán nagyszüleim voltak boldogok, de főként azért, mert nagyon nagy alkalmazkodó készségük és kompromisszum készségük volt. Nem tudom, hogy ez jó volt-e vagy már inkább megalkuvás. Az biztos, hogy idős korukban nagyon szép pár voltak, nagyon szépen gondoskodtak egymásról. De hogy miken mentek át fiatalon és abba nem láttam bele.

2015. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

kívülről, meg a facen sokat látni

de amelyikbe belelátok, egyik se igazán boldog

2015. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Én látok, sehol nem csupamázt, de szépen élnek.
2015. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Egyet sem.
2015. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az összes ismerősöm egyedülálló nő, a férjük meghalt vagy elváltak vagy sose mentek férjhez. Egyedül én vagyok férjnél, nekem ez a harmadik házasság és ez végre boldog. Bár a másik kettő is boldog volt, amikor már nem volt az, akkor váltottam. Dehogy maradnék együtt olyannal, akivel nem vagyok boldog. Egy életünk van.
2015. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%

off aki nem lát, az le van szavazva

aki lát, az meg fel

...

2015. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem vájkálunk egymás életében. Kívülről pedig ezt nem lehet megmondani. Szóval mondjuk, hogy egyet se.
2015. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem számolok, ha nem bánod.

Én vegyesen látok boldogat is meg nem boldogat is. Problémák mindenhol vannak, az már más kérdés, hogy milyenek. Anyai nagyszüleim házassága elég jól működik, és nem hiszem, hogy a sok megalkuvás miatt, ők valahogy nagyon jól egymásra találtak, és jól tudják kezelni egymás problémáit. A szüleimé már jóval problémásabb, de az ő kapcsolatukat egy betegség is nehezíti, ami elég sok türelmet igényel, és nagyon sok ember életéből ez a tényező egyébként kimarad.

Ismertem egy párt, akik már eleve rossz alapokra házasodtak, aztán pár év után el is váltak, aztán újraházasodtak mással. Nos, én náluk pl. értelmetlennek tartottam megtartani az esküvőt, ha eleve ott volt a bizonytalanság. Én simán lefújtam volna. Megspórolhattak volna egy válást. Szerencsére közös gyerek nem lett.

2015. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Nemigen látok ilyet, bár nem sok házasságba látok bele. Egyiket sem irigylem. Én nagyon szeretem az életünket, magunkat boldognak érzem, és veszekedések, feszültségek sincsenek itthon, őszintén, boldogan élünk együtt. Szóval egyet mondanék.
2015. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
Én inkább sok "langyos vizet" látok, például az enyém is az. Se nem rossz, se nem jó. Nem vagyunk boldogtalanok, de olyan nagy boldogság sincs. Úgy elvagyunk, van szex havi 1x-2x, olyankor nagyon jó, de valahogy többször nem kezdeményez egyikünk sem. A beszélgetés pár mondatban kimerül, csinálja ő is a dolgát itthon, én is.
2015. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!