Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves nőtársaim! Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nőtársaim! Van itt olyan köztetek, aki házasságot kötött egy olyan férfival, aki iránt nem érez szerelmet de mégis boldog vele? és ha van akkor letudná irni mien érzés ez?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra készülsz, hogy ilyen házasságot köss ne menj bele, hülyeség
2014. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az lenne de mégis úgyérzem ő melette biztonságban lennék és boldog. + ő nagyon szeret engem
2014. szept. 23. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarán, biztonságban lennék = nem lenne anyagi gondom. Kérdező, ezt hívják háztartási prostitúciónak.
2014. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár én még nem vagyok házas, de készülök rá. Én még soha nem voltam igazán szerelmes, holott volt már néhány hosszabb, komolyabb kapcsolatom is, és néhány rövidebb is. Valószínűnek tartom, hogy nem is tudnék az lenni, és őszintén szólva nem is bánom ezt. Reálisan látom a kapcsolatot az első perctől kezdve, el tudom dönteni, jó-e nekem vele, vagy csak a rózsaszín köd érezteti ezt velem. Nem is vágyom a mások által meghatározott szerelemre, a lila felhőkre, a pillangókra és egyebekre. Szeretetet, kötődést, szexuális vonzalmat minden párom iránt éreztem eddig, szerelmet még soha. Valószínűleg ha arra várnék, soha nem mennék férjhez, csak ugrálnék ágról ágra, hátha megtalálnám egyszer az "igazit".


A jelenlegi párom fantasztikus ember. Remekül megértjük egymást, hasonlóak az elképzeléseink a közös jövőt illetően. Rendkívül okos, művelt, humoros és egy igazi úriember, ezek számomra nagyon fontos tulajdonságok. Kiváló az ízlése mindenben, nagyon figyelmes, stb. Tényleg csupa jót tudok róla mondani, természetesen vannak mindkettőnknek rossz tulajdonságai, de ezekkel kapcsolatban megtanultunk alkalmazkodni a másikhoz, illetve elfogadók lettünk, kompromisszumokat kötöttünk, stb.


Nagyon szívesen lennék a felesége és alapítanék vele családot. Az anyagiakkal sincs gondja, de ezzel nekem sem volt egyedülállóként sem, szerencsére jó munkám van. Én is biztonságban érezném magam mellette, de nem az anyagi biztonságot értem ezalatt. Nagyon megbízható ember, van egy gyermeke az előző kapcsolatából, ahonnan azért lépett ki végül, mert a gyermek anyja igen kalandos életet élt a kapcsolata, és a gyerek mellett. Azt is látom, hogy tökéletes apa, olyan, amit a legtöbb nő kíván a gyermeke apjának.


Boldog vagyok mellette, szeretem, jó vele, de szeremet nem éreztem iránta soha, ahogy mások iránt sem. Soha egy szakítás sem tört össze, nem ejtettem egy könnycseppet sem férfiak után, és az esetek többségében én mondtam ki, hogy vége. Most sem érzem, hogy tönkremenne az életem, ha egyik napról a másikra szétmennénk. Jönne más, és kész. Ettől függetlenül remélem nem így lesz, de ez a jövő zenéje.

2014. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as köszönöm pont ilyen választ kértem :).Én sem az anyagiakra gondoltam a 'biztonság' alatt.
2014. szept. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!