Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mire gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
Megtalàltam a férjem USB adattàrolòjàn két fényképet az egyik női rokonomról amitletöltött a Facebook oldaláról. És ràadàsul azt a képet amiről azt mondta nekem egyszer hogy milyen sz@r ez a kép ròla... Kérdőre vontam, de összevissza kamuzott, azonnal kitörölte. Ti hogy reagáltatok volna? Engem nagyon felidegesített. ti mire gondolnàtok?

2015. máj. 26. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy ajándékra kellett, összeakar állítani neked egy képmontázst vagy akármit. (Persze, csak a közeljövőben van a szülinapod vagy névnapod.)

Aztán az is lehet, hogy megtetszett neki a rokonod, de nem feltétlen csak a rosszat kell látni. Tapogatózz körbe a témában és megtudod mit akart a képpel.

2015. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos tetszik neki, másképp minek mentette volna le??
2015. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen töltök le képeket az ismerőseimről, hogy amikor valakinek bekerül a telefonszáma a kapcsolatlistámba akkor tudjak hívóképet hozzárendelni. Mondjuk az magas fokú bizalomra vall, hogy szerinted "összevissza kamuzott".
2015. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tuti biztos megcsal a hazug disznó...

-.-

2015. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szülinapi ajándék biztos nem lesz belőle, mert pont ezzel a rokonommal nem jó a kapcsolatom :D a szemétlàda... Szánalmas.
2015. máj. 26. 09:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet elküldte a haverjainak a képet, hogy megmutassa milyen ronda rokonod van!


Vagy a rosszabbik eset,ha a képernyőre szokott élvezkedni :-/

2015. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tehát ha van lementve egy képe valaki másról az egyenlő azzal, hogy megcsal a hazug disznó. Jó lehet a házasságod, de a többieknek is gratulálok ehhez a remek hozzáálláshoz.
2015. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Mit kerestél a pendrive-ján?

Kérdőre is vontad. :)


(Én nem vettelek volna el :) )

2015. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azt kerestem a Pendrive-jàn amit a rokonom fotòja keresett rajtarajta. Azt.
2015. máj. 26. 10:24
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
+1 én sem vettelek volna el. Sőt, valószínűleg ezzel a lendülettel intézném a válást.
2015. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!