Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mire véljem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire véljem, hogy a férjem sosem kezdeményez? Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Ha én kezdeményezek nem utasít el soha, de ő magától szinte soha nem kezdeményez, esetleg hajnalban, mikor felébred, de én olyankor olyan mélyen alszom, hogy észre se veszem. De délután, este, éjjel soha nem kezdeményez, mindig nekem kell, ami már egy kicsit kiábrándító, elszomorító. Mondtam már neki, azt mondta, hogy azért, mert ha nekem nincs kedvem (hát olyan nem sokszor van, hogy nekem ne legyen kedvem), akkor ő nem akarja erőltetni, ha meg van kedvem, akkor kezdeményezzek én...
2015. jan. 23. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményezel egy hónapig, akkor sem?
2015. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eltérő az igényetek, ez később még sok gondot okozhat. Én szakítottam már emiatt 3 év után. Nálunk tényleg az volt, hogy ha én 2 hónapig nem kezdeményeztem, akkor egy ujjal nem ért hozzám. Semmi más probléma nem volt a kapcsolatunkban, sose vitáztunk, szeretett, ezt folyamatosan éreztette és bizonyította, megcsalás nem volt, őt később a szakítás is megviselte, engem akkor már nem, mert teljesen kiábrándultam belőle. Azon felül, hogy nem kezdeményezett, sok elutasításban is volt részem, amiben előtte soha. És ugyanezt mondta ő is, hogy nem akarja erőltetni, mert "mi van, ha nincs kedvem, mint ahogy néha neki sincs...". Csak hogy nekem mindig lett volna, mert elég jó a libidóm, de ez a kapcsoatunk elején is így volt - igaz, akkor még ő is igényelte a napi 4 menetet is. Ha nem tudjátok ezt megbeszélni, és a férjed nem változtat, akkor neked kell elfogadnod a szitut, és lejjebb adni az igényedből, vagy más megoldást keresned.
2015. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ( nő ), hogy ha kezdeményeztem, akkor volt szex, de ő nem igazán. Amikor rákérdeztem, hogy ez miért van, ugye nincs probléma, akkor csak annyit mondott, hogy neki eltérőek az igényei, nem feltétlenül van szüksége annyi szexre, mint nekem, ő elvan ennyivel. Nade hogy akárhányszor, ameddig együtt voltunk, szexre került a sor, azt mindig én kezdeményeztem, az már egy kicsit érdekes volt.

Végül teljesen más okok miatt vége lett a kapcsolatunknak. Azok az emberek, akiknek a szexuális igényeik nem passzolnak össze, azok valószínűleg lelkileg sem.

2015. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nincs semmi baj. Értesd meg vele, hogy te arra vágysz, hogy ő is kezdeményezzen. Neked ez fontos, és nem bánod, ha olyankor kezdeményez véletlen, mikor neked nincs kedved. Már amennyiben így van.


Vagy: tudakold meg tőle, hogy biztos nem azért hanyagolja-e a kezdeményezést, mert valami baj van. Mondd el azt is, hogy benned ez aggodalmat kelt. Lehet, hogy tényleg nincs baj, lehet, hogy van. Lehet, hogy elsőre azt mondja, nincs semmi baj, de utóbb kiböki, hogy mégis, és hogy micsoda. Felbátorodik az érdeklődésed miatt, így már bízik benne, hogy meg fogod hallgatni, kevésbé fél az elutasítástól.


Bármiről legyen is szó, meg fogjátok tudni beszélni.

2015. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nincs baj.

Amikor csak a kérdést olvastam el, rögtön az jutott eszembe, amit a magyarázatban le is írtál.

Pont ugyanerre gondoltam, amit a férjed mondott, hogy ő nem akarja erőltetni, és ha te kezdeményezel, akkor tudja, hogy valóban akarod.

Nekem ez nem lenne probléma, csak akkor ha érezném, hogy hiába kezdeményezek, nem kíván úgy. Szóval ha nekem kell megtenni az első lépést, de utána érzem, hogy odavan értem és szenvedélyes és kíván, akkor nem gond.

2015. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!